المپیک 2020 توکیو| رادیو ورزش در المپیک فعالیت ویژه ای دارد

مدیر رادیو ورزش: در ایام المپیک، آنتن رادیو ورزش یک آنتن المپیکی است و مسابقات به صورت زنده پوشش داده می‌شود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، همزمان با نزدیک شدن بازی‌های المپیک توکیو، مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش درباره فعالیت‌ها و برنامه‌های اختصاصی این رادیو گفت: رویکرد رادیو ورزش در این دوران پوشش زنده همه مسابقاتی است که برای مخاطب ما مهم است، از جمله مسابقاتی که یک طرف آن ایران است و مسابقات مهم برخی از رشته‌هایی که در کشور پرطرفداراست.
وی ادامه داد: علاوه بر این برنامه‌ها و ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیدیم که از آنتن رادیو ورزش پخش می‌شود. در ایام المپیک که از ۱ تا ۱۷ مرداد است کاملاً آنتن رادیو ورزش یک آنتن المپیکی است و موضوعات مربوط به المپیک را پوشش می‌دهد. حتی در برنامه‌های عادی هم به المپیک می‌پردازد. علاوه بر این یک استودیوی مجهزی را در نظر گرفتیم که تمام برنامه‌های المپیک از این استودیو هم پخش می‌شود. همچنین پخش برنامه‌ها را هم به صورت تصویری از ایران صدا خواهیم داشت.
آذرمکان در پاسخ به اینکه چه برنامه‌هایی در این مدت به صورت اختصاصی قرار است به کنداکتور رادیو اضافه شود؟ گفت: برنامه‌های مسابقات را پوشش زنده داریم که این مسابقات از ساعت ۴ صبح تا ۱۷ در ساعات مختلف برگزار می‌شود و همکاران من هم در اینجا و هم در توکیو تلاش می‌کنند که تمامی مسابقات را به‌صورت زنده پوشش دهند. به جز پوشش زنده‌ی مسابقات، چند ویژه برنامه هم داریم. برنامه “حالا المپیک “ که از ساعت ۱۸ تا ۱۹ هر روز بعد از برگزاری مسابقات المپیک پخش می‌شود و به جمع‌بندی نهایی بازی‌ها پرداخته و به صورت روزانه در این برنامه به بحث و بررسی و تحلیل کارشناسی می‌پردازیم.
مدیر رادیو ورزش افزود: هر دو ساعت یک بخش خبری ۵ دقیقه‌ای خواهیم داشت که این بخش خبری آخرین تحولات المپیک را بررسی و اطلاع‌رسانی می‌کند. بخش‌های خبری ما به ترتیب ساعت ۷، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵ و ۱۷ از شروع تا پایان بازی‌ها خواهد بود.
وی ادامه داد: برنامه بعدی مستند کوتاه “یک المپیک و هزار داستان “ است. این مستند اختصاص دارد به المپیکی‌هایی که از کشور اعزام شدند و زندگی آن‌ها را روایت می‌کند. بخش دیگر برنامه‌ای است با عنوان “المپیک زندگی “ که رابطه بین المپیک و سبک زندگی را بررسی می‌کند. به نوعی درس‌هایی که از المپیک برای زندگی گرفته می‌شود، بررسی می‌کند.
آذرمکان گفت: از ویژه برنامه‌های مختص ایام المپیک، نمایش رادیویی است به اسم ”فاتحان سکوی المپیک “ که هر روز از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴ پخش می‌شود. تمامی این ویژه برنامه‌ها از ۱ مرداد از رادیو ورزش پخش می‌شود.
وی افزود: برنامه‌های تحلیلی و کارشناسی ما در ایام المپیک منعطف شده و به موضوع المپیک می‌پردازند. برنامه‌هایی مثل ”همیشه با ورزش“ و برخی از برنامه‌هایی که تحلیلی هستند مثل ”جهان ورزش “ که مختص رشته‌های مختلف است علاوه بر این که ویژه برنامه داریم این برنامه‌ها هم به صورت اختصاصی به موضوع المپیک می‌پردازند.
مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه‌های خاص و زنده از توکیو گفت: دو نفر از رادیو ورزش برای پوشش رویداد‌های المپیک اعزام شدند که از توکیو هم به‌صورت زنده برخی از مسابقات را گزارش می‌کنند و مصاحبه و گزارش‌هایی را ارسال خواهند کرد که در برنامه‌های مختلف پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
المپیک 2020 توکیو| بریزبین استرالیا میزبان مسابقات المپیک ۲۰۳۲ شد
المپیک 2020 توکیو| شعار بازی‌های المپیک تغییر کرد
المپیک 2020 توکیو| نخستین داور خانم ایران در المپیک به توکیو رسید

انتهای پیام /