گریژمان : از بارسا فقط به مادرید خواهم رفت

آنتوان گریژمان پس از مدت ها سکوت خود را شکست و از شرط جدایی خود با بارسایی ها سخن گفت.

 به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، از 2 هفته گذشته موضوع فروش گریژمان از سوی بارسلونا به تیتر مطبوعات اسپانیا بدل شده است.رسانه های بارسایی مدعی شدند که سران آبی اناری به دلیل مشکلات اقتصادی و تمدید قرارداد با مسی خواهان فروش ستاره فرانسوی خود هستند.

این شایعات نقل و انتقالاتی برای گریژمان از همان روز اول شدت پیدا کرد. از معاوضه با سائول وبازگشت به اتلتیکومادرید شروع شد و با شایعاتی مثل مبادله با دیبالا و یا جانشینی رونالدو در یوونتوس ادامه پیدا کرد.

اکنون نه اتلتیکومادرید موافق معاوضه سائول و گریژمان بوده و نه رفتن رونالدو از یووه جدی تر شده است. به همین دلیل هنوز مشخص نیست که آینده ستاره فرانسوی در بارسلونا چگونه دنبال خواهد شد. 

اسپورت کاتالونیا اما امروز خبری منتشر کرد که نشان می دهد گریژمان سکوت خود را شکسته و نسبت به این اخبار واکنش نشان داده است. این رسانه بارسایی نوشت که ستاره فرانسوی در خصوص آینده خود در بارسلونا با سران این باشگاه حرف زد و اتمام حجت کرد. 

گریژمان در صحبت خود با سران بارسلونا اظهار داشته که تنها این باشگاه را به مقصد اتلتیکومادرید ترک خواهد کرد. او مدعی شده که به غیر از پیشنهاد سیمئونه، تمام پیشنهادهای دیگر تیم ها را رد خواهد کرد.البته اتلتیکومادرید با توجه به شرایط مالی خود بعید است بتوانند مبلغ هنگفتی برای گریژمان پرداخت کنند. آنها این تابستان «رودریگو دی پائول» را از اودینزه گرفتند و قصد دارند سائول را به تیمی دیگر واگذار کنند. 

بیشتر بخوانید:
پروژه بازگشت گریژمان به اتلتیکو تعلیق شد
ال چیرینگیتو: بارسلونا به دلیل شرایط وحشتناک اقتصادی گریژمان را به اتلتیکو میفرستد
گریژمان : مسی معتقد بود سال 2018 با نیامدن به بارسا او را نابود…

انتهای پیام /