نتیجه و خلاصه بازی پورتو 1 – 1 اسپورتینگ + فیلم

پورتو در دیداری جنجالی، خشن و جذاب مقابل مدافع عنوان قهرمانی به تساوی رسید.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، در چارچوب هفته پنجم لیگ پرتغال از ساعت 23 و 30 دقیقه تیم پورتو در لیسبون به مصاف اسپورتینگ رفت و در یک دیدار جنجالی، پربرخورد و جذاب به تساوی یک بر یک رسید.

اسپورتینگ فصل گذشته به مقام قهرمانی رسیده بود و به همین علت این دیدار از هیجان زیادی برخوردار بود. در این مسابقه مهدی طارمی در ترکیب اصلی حضور داشت و 90 دقیقه برای پورتو بازی کرد. 

این مسابقه از لحظه اول پربرخورد و خشن آغاز شد و داور مسابقه یعنی «خوزه آلوالده» در 4 دقیقه ابتدایی 3 کارت زرد به بازیکنان هر 2 تیم داد تا نشان دهد این مسابقه جنجالی دنبال خواهد شد. تونی مارتینز، مهاجم پورتو که در دقیقه 65 وارد مسابقه شده بود، در دقایق 85 و 87، 2 کارت زرد از داور گرفت و پورتو را در لحظات پایانی 10 نفره کرد.

در این مسابقه مهدی طارمی چندان فرصتی نداشت. او در نیمه اول یک پنالتی برای پورتو گرفت که داور آن را  آفساید اعلام کرد. 

گل پورتو را روبن دیاز، ستاره مکزیکی پورتو با شوتی دیدنی وارد دروازه کرد و باعث شد تا یک امتیاز از آن پورتو شود. تک گل اسپورتینگ را نیز «نونو سانتوس» در دقیقه 16 به ثمر رساند. 

در جدول لیگ پرتغال ، بنفیکا با 5 برد و 15 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های پورتو با 11 و اسپورتینگ با 11 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

تیم پورتو چهارشنبه شب در دیدار مهم لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکو در مادرید خواهد بود. باید دید آیا طارمی باز هم برای پورتو در این رقابت مهم گلزنی می کند یا خیر. 

بیشتر بخوانید:
آمار جذاب برای ستاره مشترک تیم ملی ایران و پورتو
نتیجه و خلاصه بازی تیم های پورتو و اروکا + فیلم
نتیجه و خلاصه بازی تیم های فوتبال ماریتیمو – پورتو + فیلم


انتهای پیام /