قربانی: بعد از گل دوم تلویزیون را خاموش کردم

من هم قبول دارم استقلال بد بسته شده است. روندی که می بینیم این است که یارگیری مطلوب نبوده است.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، پیروز قربانی در خصوص حذف استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من بازی را دیدم ولی حقیقتا بعد از دریافت گل دوم پسرم آنقدر عصبانی شد که تلویزیون را خاموش کرد و خیلی ناراحت بود. من هم بقیه بازی را تماشا نکردم. حذف استقلال اتفاقی بود که می شد حدس زد و نباید غیر واقعی با مردم صحبت کرد. فوتبال یک اصولی دارد و باید طبق همان اصول کار را پیش برد که چنین باخت هایی به وجود نیاید اما متاسفانه این اتفاق برای استقلال افتاد.اگر صادقانه بخواهم حرف بزنم باید بگویم از دید خیلی ها استقلال حتی بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی همانطور که گفتم برنده شدن در فوتبال اصول دارد.

وی افزود: من هم قبول دارم استقلال بد بسته شده است. روندی که می بینیم این است که یارگیری مطلوب نبوده است. همه ما شعور داریم، حمایت هم خوب است ولی واقعیت ها هم باید گفته شود. شما بازیکنان جدا شده و بازیکنان جدید را در یک ترازو بگذارید، آیا واقعا سطح فنی آنها با هم یکی است؟

قربانی گفت: مثلا اگر باشگاه استقلال اسماعیلی را نمی خواهد باید سروش رفیعی را جذب می کرد. وقتی اسماعیلی را دارید اما او را نمی خواهید خودش نشاندهنده مشکل مدیریت است. برخی بازیکنان در سال های قبل در استقلال بودند و مشکل انضباطی داشتند اما کنترل می شدند.اسماعیلی از نظر فنی به اوج پختگی رسیده و الان وقت آن است که از وی استفاده شود اما حالا او از روی سکو بازی را تماشا می کند.می شد با هنر مدیریتی این مساله را جمع کرد. از این مسائل در باشگاه استقلال طی سالهای اخیر زیاد دیده شده است.

بیشتر بخوانید:
پیروز قربانی: چرا باید سرمربی به فکر پاداش دادن باشد
پیروز قربانی: قرعه تیم ملی به ظاهر آسان است/ نباید رقبا را دستکم بگیریم
پیروز قربانی: سنگ خودم را به سینه نمی‌زنم، اما نیمکت استقلال خلوت است‌

انتهای پیام/