فریبا: استقلال باخت ولی امیدوارم کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: 50 درصد تیم بازیکنان جوان بودند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، بهتاش فریبا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: برای ما هم تلخ بود که باشگاهی با 2 ستاره آسیایی دیگر در مسابقات نباشد، اما اگر شرایط را بررسی کنیم، استقلال خیلی مردانه بازی کرد. با توجه به جمیع موارد. وقتی همه چیز را در نظر می گیرید، می بینید تیمی که از هیچ جایی حمایت نشده، هماهنگ نشده، تیمی که هنوز مهاجم ندارد؛ مشکلات خیلی زیاد است. با این حال خیلی با آبرو بازی کرد؛ آن هم مقابل تیمی که تا بن دندان مسلح بود.

وی ادامه داد: اگر از بعد فنی بخواهیم به بازی نگاه کنیم، حسین زاده و آقاسی را خیلی خوب دیدم. سمت چپ سلمان جعفری هم بد نبود. مخصوصا حسین زاده خیلی خوب بازی کرد. تیم ها را از نظر سخت افزاری نمی توانیم مقایسه کنیم. جنگ نابرابری بود و با این حال ما می توانستیم شرایط را بهتر کنیم. در فوتبال امروز می گویند هیچ تیمی نمی تواند به طور کامل و 90 دقیقه ای بر تیم حریف احاطه داشته باشد. معمولا 15 دقیقه دست این تیم است و 15 دقیقه دست تیم دیگر. در دقایقی که احاطه دارید، باید گل بزنید ولی اگر نزنید آنها که احاطه پیدا کنند، آنها گل می زنند. دیروز هم برای استقلال همینطور شد و اگر از چند موقعیت استقلال در نیمه اول گل می شد، شرایط بازی برمی گشت و آن وقت استقلال به لاک دفاعی می رفت و شاید می شد با اضافه کردن خطوط دفاعی بازی را درآورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در هر حال این اتفاق افتاده است و باخته ایم ولی 50 درصد تیم جوان بودند. حسینی 2 گل خورده ولی 5 گل گرفته است. از آن طرف هم دروازه بان آنها بهترین بازیکن زمین بود. هوادار ما به دلیل حذف شدن ناراحت است و اینکه در آسیا نیستیم. از یک طرف هم خوشحالیم که رفتیم با این بضاعت با تیمی که بسیار پولدار است، بازی کرده ایم. قرارداد یک بازیکن آنها اندازه تیم ما بود و اگرچه این جمله کلیشه ای است ولی کاملا درست است. دیگر فوتبال هم همین است و اگر نزنی می خوری که برای استقلال این اتفاق افتاد. متاسفانه بازی را باختیم ولی من خیلی امیدوار به تیم شدم.

بیشتر بخوانید:
قربانی: استقلال بد بسته شده و حذف از آسیا قابل پیش بینی بود
اعتراف کارشناس سعودی: المعیوف الهلال را مقابل استقلال نجات داد
شرایط مبهم و بدون تغییر اسماعیلی در استقلال
مهدی پاشازاده: لطفاً استقلال را تحقیر نکنید

انتهای پیام/