نکونام: یکسری چیزها هست که صحبت کنیم یا نکنیم اتفاق خاصی نمی‌افتد

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: پیروز شدیم اما نباید ایرادات را فراموش کنیم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، جواد نکونام بعد از بازی مقابل ذوب آهن در نشست خبری، اظهارداشت: می‌دانستیم ذوب آهن تیم خوب، جاندار و با برنامه است. باید به مجموعه ذوب آهن تبریک گفت، تیم خوبی دارند، تاکتیکی که مدنظرشان است به خوبی پیاده می‌کنند. روی نقاط ضعف و قوت کار کرده بودیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و نیمه دوم دقت می‌کردیم می توانستیم گل بزنیم. برد شیرینی در خانه حریف بود آن هم مقابل ذوب آهن که امسال متحول شده است. تیم ما هنوز کار دارد و توانایی بچه‌ها نیز بالاتر است.

وی افزود: درست است بردیم اما نباید ایرادات را فراموش کرد و باید نقاط ضعف با برطرف و تیم را بهتر کرد. از شکل تیم راضی هستم اما تیم هنوز به خواسته من نرسیده است.

سرمربی تیم فولاد در مورد ضعف بدنی تیمش و اضافه شدن مربی بدنساز تاکید کرد: ما زمانی برای بدنسازی نداریم و هر 4-5 روز یک بار بازی داریم. تنها راهی که داریم این است که تا جایی که می توانیم شرایط بدنی مان را کنترل کنیم تا به نیم فصل برسیم. سعی می کنیم با اضافه کردن فشار تمرینات در فرصت هایی که داریم شرایط بدنی تیم را حفظ کنیم. بازیکنان ما در نیمه دوم از نظر بدنی شباهتی به تیم فصل قبل که 120 دقیقه مقابل تیم های خوب ایران بازی می کردند، نداشتند. مشکلی از این بابت نداریم و من تیم را با آگاهی از این شرایط انتخاب کردم. فقط باید بازیکنان قدر خودشان را بدانند چون تیم شایسته و قابل احترامی هستیم.

نکونام در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره حضور تماشاگران در تیم‌های پایتخت پرسید، تصریح کرد: دوست داشتیم ذوب آهن امروز با هوادار بازی می‌کرد. فوتبال بدون هوادار مرده است و روح ندارد، بازیکن نیز از حضور تماشاگر لذت می‌برد. اگر حضور تماشاگر آزاد است برای همه باشد اما هفته قبل که حضور تماشاگران آزاد شد این موضوع شرایط را در کشور قرمز می‌کند و بدتر می‌شود. ما خیلی از عزیزان‌مان را از دست داده‌ایم و نباید به شرایط قبل برگردیم. همه مردم تیم خود را دوست دارند و اگر قرار به تماشاگر است همه جا باشد. من با حرف شما موافقم.

وی همچنین در خصوص مشکلات ایجاد شده برای بازیکنان خارجی استقلال در بازی امروز که اجازه حضور در مسابقه را پیدا نکردند، گفت: یکسری چیزها هست که صحبت کنیم یا نکنیم اتفاق خاصی نمی‌افتد. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد. ما که فوتبال را لحظه به لحظه لمس می‌کنیم باید از آن لذت ببریم.

بیشتر بخوایند:
پیش‌ بازی ذوب آهن – فولاد؛ تحت تاثیر تقابل مهدی تارتار و جواد نکونام
نکونام سوژه نشریه معتبر اسپانیایی شد

انتهای پیام /