امیری: امیدوارم داوران دقت بیشتری در بازی‌های بعدی داشته باشند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر امروز 3 امتیاز بازی را کسب نمی‌کردیم به ضرر داوران می‌شد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، وحید امیری پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر که بعد از حدود 2 سال امروز هواداران به ورزشگاه آمدند و توانستیم آنها را خوشحال کنیم. به نظر من امروز بازی در خورد نام پرسپولیس انجام دادیم و خدا را شکر با 3 امتیاز هم همراه بود. امیدوارم این روند را ادامه دهیم. پا قدم آنها برای ما خیر بود و امیدوارم بتوانیم آخر فصل هم آنها را خوشحال کنیم.

وی درمورد عملکرد داور این بازی گفت: داور گاهی اشتباه می‌کند. این بازی می‌توانست مساوی شود و یک تیم ضرر کند، اما بازهم به آنها خسته نباشید می‌گویم، چون ما 3 امتیاز را گرفتیم، اما اگر این اتفاق رخ نمی‌داد قطعاً شرایط به ضرر آنها می‌شد. امیدوارم داوران دقت بیشتری در بازی‌های بعدی داشته باشند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد خودش در هفته‌های اخیر، خاطرنشان کرد: عملکرد من باید منجر به نتیجه شود. اگر نتیجه بگیریم تمام تلاش‌ها به چشم خواهد آمد وگرنه آخر فصل یا در تیم ملی تلاش‌ها بی‌اثر خواهد بود. امیدوارم زحماتی که در کنار سایر بازیکنان می‌کشیم به نتیجه ختم شود.

امیری در مورد اینکه آیا فرقی می‌کند که در کدام پست بازی کنید یا خیر، گفت: ما سرباز و بازیکن پرسپولیس هستیم. سرمربی تصمیم می گیرد که ما در چه پستی ایفای نقش کنیم. امیدوارم تا زمانی که می‌توانیم در لباس پرسپولیس خدمت کنیم مفید باشیم.

وی درخصوص وضعیت مالی باشگاه عنوان کرد: فکر می‌کنم بعد از پیروزی در خصوص این مسائل صحبت نکنیم بهتر است؛ اجازه بدهید خوشحال باشیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط کلی لیگ امسال، اظهار داشت: ما کاری به تیم‌های دیگر نداریم و تمام تمرکزمان روی کار خودمان است. بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدوارم شرایط‌مان هر روز بهتر شود.

بیشتر بخوانید:
رأفت: وحید امیری کمتر از سردار و طارمی نیست
یحیی تکلیف وحید امیری را روشن می کند
علیرضا بیرانوند : امیری ساعت ۱۲ شب را ندیده است

انتهای پیام /