ترابی: همه به هم کمک می‌کنیم و تلاش می‌کنیم پرسپولیس موفق شود

هافبک تیم پرسپولیس گفت:‌ می‌خواهند روی من فشار ایجاد کنند اما اصلا افت نکرده‌ام.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مهدی ترابی پس از دیدار پرسپولیس و نفت آبادان اظهار داشت: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم و این سه امتیاز شیرین را تقدیم آنها می‌کنیم. امیدوارم همیشه همین‌طور باشد، به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند.

وی در مورد اینکه در یک صحنه روی او خطایی شد اما داور به خودش کارت زرد داد و اعتقادی به پنالتی نداشت، گفت: آن صحنه را کارشناسان می‌بینند و قطعاً نظر می‌دهند ولی از این ناراحتم که به داوران کمک می‌کنیم. من صحنه را پذیرفتم و گفتم عیب ندارد ولی نباید در صحنه‌های بعد به خاطر اینکه آن را تمارض گرفته از خطاهایی که روی من می‌شد چشم‌پوشی کند. متأسفانه این اشتباهی بود که انجام داد.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم به دو امتیازی صدر جدول رسیده و آیا دوباره به صدر برمی‌گردد، بیان داشت:‌ تا آخر فصل زمان زیادی وجود دارد تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بازی به بازی پیش برویم و موفق باشیم.

ترابی در مورد مشکلات مالی پرسپولیس و اینکه قرار بود مبلغی به حساب بازیکنان واریز شود، اظهار داشت: مجید صدری قول داده و ان‌شاءالله انجام شود.

وی در مورد عملکرد خودش و اینکه مقداری از روزهای اوج فاصله دارد، عنوان کرد:‌ قطعاً می‌خواهید فشاری روی من ایجاد کنید اما اینطور نیست. همه به هم کمک می‌کنیم و تلاش می‌کنیم پرسپولیس موفق شود.

بیشتر بخوانید:
آمار لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱/ مهدی ترابی بهترین پاسور لیگ شد
افت روحی ترابی و شارژ روحی میلاد
ترابی گلزنترین پرسپولیس مقابل گل گهر

انتهای پیام /