ایران باز هم افغانستان را 6بر 1 برد

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران همانند بزرگسالان با حساب 6 بر 1 افغانستان را شکست داد.

به گزارش گروه ورزش شبکه لحظه؛ تیم ملی نوجوانان ایران در نخستین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا به مصاف افغانستان رفت و توانست با نتیجه پر گل ۶ بر یک این تیم را شکست دهد و در دور اول مرحله گروهی، صدرنشین گروه دوم این رقابت‌ها شود.

در این دیدار حسام نفری، اسماعیل قلی‌زاده از روی نقطه پنالتی و کسری طاهری گل‌های ایران را در نیمه نخست به ثمر رساندند تا تیم ملی نوجوان نیمه اول را با پیروزی ۳ بر یک به پایان برساند.

در نیمه دوم کسری طاهری روی یک فرار زیبا اختلاف را به عدد چهار رساند و اسماعیل قلی‌زاده با ضربه‌ای چیپ، پنجمین گل تیم ملی را به ثمر رساند. در دقیقه ۹۰ رضا قندی‌پور ششمین گل ایران را وارد دروازه افغانستان کرد تا تیم ایران با پیروزی پرگل کار خود را در این رقابت‌ها آغاز کند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که سه روز قبل تیم ملی بزرگسالان ایران با هدایت امیر قلعه‌نویی موفق به پیروزی ۶-۱ مقابل افغانستان شده بود.

در اولین بازی گروه دوم جام ملت های زیر ۱۷ سال آسیا، تیم نوجوانان کره جنوبی مقابل قطر ۶ بر یک پیروز شد. گل‌های کره‌جنوبی را در این مسابقه کیم میونگ جونگ(سه بار)، یون دو ینگ و این وو(دو بار) وارد دروازه حریف کردند. تک گل قطر را ناصر عادل در دقیقه به ثمر رساند.

انتهای پیام/