دیدار دوستانه تیم ملی والیبال بانوان ایران و استرالیا

تیم های ملی والیبال بانوان ایران و استرالیا در دیداری دوستانه به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با پیشنهاد میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی والیبال بانوان و موافقت کادر فنی استرالیا، فردا تیم‌های ملی بانوان ایران و استرالیا در یک بازی دوستانه در شهر ناخون راتچاسیما به مصاف هم می‌روند.

استرالیا تیم سوم گروه اول رقابت‌های انتخابی المپیک است که بعد از کسب دو باخت مقابل تایلند و چین‌تایپه، به دور دوم رقابت‌های انتخابی المپیک نرسید.

این تیم نیز همچون سایر تیم‌هایی که به دور دوم رقابت ها راه پیدا نکرده‌اند، هنوز در محل برگزاری مسابقات حضور دارند. به همین منظور سرمربی تیم ملی والیبال ایران از کادرفنی تیم ملی استرالیا درخواست انجام یک بازی دوستانه را ارائه کرد و این درخواست مورد موافقت مسئولان این تیم قرار گرفت.

این مسابقه با هدف استفاده بهینه از زمان صورت گرفت تا بازیکنان ایران بتوانند در طول مدت حضورشان در شهر ناخون راتچاسیما، بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشته باشند و به تجربیاتشان اضافه شود.

بر اساس توافق انجام شده میان دو تیم، بازی ایران و استرالیا ساعت 14:30 دقیقه فردا به وقت محلی در سالن تمرینی مجاور سالن کوات (سالن اصلی مسابقات) برگزار خواهد شد.

همچنین کادرفنی تیم ملی ایران در نظر دارد در صورت موافقت یکی از تیم‌های قزاقستان یا چین‌تایپه، یک بازی دوستانه دیگر با یکی از این دو تیم داشته باشد.