کوتینیو با استون ویلا قرارداد بلند مدت بست

بازیکن برزیلی که در سال ۲۰۲۰ با بایرن مونیخ سه گانه را کسب کرد، با استون ویلا قرارداد بلندمدت امضا کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از ساکرنت، کوتینیو بعد از درخشش در لیورپول بود که راهی بارسلونا شد اما روزهای ناامید کننده‌ای را در آبی اناری‌ها تجربه کرد. او در بایرن مونیخ نیز حضور داشت و با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان را نیز تجربه کرد.

کوتینیو که در عضویت تیم بارسلونا بود به صورت قرضی به استون ویلا رفته بود ولی حالا قرارداد خود را در این تیم انگلیسی دائمی کرد تا او برای سال های بعد نیز در تیم ویلا حضور داشته باشد.

گفته می شود انتقال کوتینیو معادل ۲۰ میلیون یورو ارزش دارد و استون ویلا باید این مقدار پول را به باشگاه بارسلونا بپردازد. این ملی پوش تا سال ۲۰۲۶ با تیم استون ویلا قرارداد امضا کرد.

استیون جرارد سرمربی استون ویلا با خوشحالی از خرید این بازیکن گفت: این یک خرید درخشان برای استون ویلا است. کوتینیو یک ورزشکار نمونه است و از زمانی که به این تیم پیوسته تاثیر او بر این کل اعضای تیم قابل توجه بوده است.

جرارد اضافه کرد که کوتینیو همچنین می تواند یک “الگو” برای بازیکنان جوانتر باشد.

کوتینیو در شش ماه حضورش در باشگاه  استون ویلا عملکرد خوبی داشته است. او در ۱۶ بازی در لیگ برتر، چهار گل زده و سه پاس گل داده است و بلافاصله به بازیکن ثابت تیمش تبدیل شده است.  این برزیلی نیم فصل اول را در باشگاه بارسلونا گذراند، اما در آنجا شرایط برای او سخت بود. او در دوازده بازی در لالیگا همراه بارسلونا ۲ گل به ثمر رساند.

بیشتر بخوانید:

طعنه کوتینیو به بارسلونا
کوتینیو راهی استون ویلا شد
شماره 10 بارسلونا بر تن کوتینیو؟

انتهای پیام/