فابینیو فینال جام حذفی را از دست داد

فابینیو به دلیل مصدومیت حضور در فینال جام حذفی و دو بازی پایانی لیگ برتر را از دست داد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از ساکرنت، لیورپول در تلاش است تا جایی که می تواند قهرمانی سیتی را در لیگ برتر سخت کند و به تعویق بیندازد. این در حالی است که تیم یورگن کلوپ به فینال جام حذفی و لیگ قهرمانان نیز راه یافته است.

فابینیو بازیکن برزیلی لیورپول در دیدار برابر استون ویلا مصدوم ش و مجبور شد زمین بازی را ترک کند و اکنون حضورش در پاریس در فینال لیگ قهرمانان اروپا  در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

با این حال یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مطمئن است فابینیو که از ناحیه همسترینگ آسیب دیده است، به موقع برای فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید آماده خواهد شد. این برزیلی در نیمه اول بازی سه شنبه شب مقابل استون ویلا مصدوم شد و نتوانست با بقیه هم تیمی هایش در روز پنجشنبه تمرین کند.

او به فینال جام حذفی مقابل چلسی نمی رسد، اما کلوپ مطمئن است که برای فینال لیگ قهرمانان آماده خواهد بود.

کلوپ  بعد از تمرین قرمزهادرباره وضعیت این بازیکن گفت: احتمال زیادی وجود دارد که او بتواند در دیدار برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان آماده شود و به میدان برود.

لیورپول فردا شنبه ۲۴ اردیبهشت در فینال جام حذفی برابر چلسی به میدان خواهد رفت و شاگردان کلوپ می توانند دومین جام این فصل خود را نیز به دست بیاورند.

بیشتر بخوانید:

طعنه کوتینیو به بارسلونا
کوتینیو راهی استون ویلا شد
شماره 10 بارسلونا بر تن کوتینیو؟

انتهای پیام/