مهاجم مورد نظر پرسپولیس ، پرید

علی علیپور مهاجم سابق پرسپولی که در ۲ فصل گذشته در پرتغال حضور داشته در پایان این فصل قراردادش با ماریتیمو به پایان خواهد رسید و بازیکن آزاد خواهد بود. باتوجه به این اتفاق گفته می‌شد او گزینه اول سرخ ها برای خط حمله پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، هرچند طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر ناراحتی این بازیکن از مدیران پرسپولیس شنییده شد. چرا که به نظر می‌رسد او انتظار داشته تا مسئولان این باشگاه برای فصل آینده به او پیشنهاد همکاری بدهند اما این اتفاق نیفتاده است.

البته این روزها تمرکز مدیران پرسپولیس روی تمیدید قرارداد با برخی از بازیکنان ملی پوش است و آنها به همین دلیل مذاکره با بازیکنان مد نظر گلمحمدی را به بعد از پایان لیک موکول کرده اند.

با این حال اما یک پیشنهاد غیرمنتظره به مهاجم سابق سرخ ها حالا او را از  پرسپولیس دور کرده است. گفته می‌شود باشگاه ژیل ویسنته پرتغال برای فصل آینده با علی علیپور مداکراتی داشته تا این بازیکن را به خدمت بگیرد.

علیپور هم به صورت ضمنی با این پیشنهاد موافقت کرده است تا احتمالا او فصل بعد را هم در لیگ پرتغال سپری کند. به این ترتیب ماجرای بازگشت علی علیپور به پرسپولیس هم فعلا منتفی شده است مگر اینکه در روزهای آینده اتفاق غیرمنتظره ای بیفتد.

بیشتر بخوانید:
مذاکره باشگاه ماریتیمو با علیپور درخصوص تمدید قرارداد
پیشنهاد عجیب‌ ماریتیمو به‌ علیپور؛ کاهش دستمزد!
علیپور: من و مهدی طارمی چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کردیم

انتهای پیام/