الخلیفی: پیشنهاد 180 میلیون یورویی رئال را رد کردیم/ با زیدان صحبت نکرده‌ایم

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن فاش کرد که پیشنهاد 180 میلیون یورویی رئال مادرید برای جذب کیلیان ام‌باپه را رد کردند. او درباره زیدان هم صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از onsider، کیلیان ام باپه سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت که قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و در این تیم بماند. ام باپه بارها تاکید کرد که رویای او حضور در رئال مادرید بوده است. او تا آستانه انتقال به رئال پیش رفت اما در نهایت تصمیم به ماندن گرفت.

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن تاکید کرد که ام‌باپه به خاطر پول در پاری سن ژرمن باقی نماند.

او گفت: تابستان سال قبل رئال مادرید برای جذب ام‌باپه پیشنهاد 180 میلیون یورویی ارائه داد اما این پیشنهاد رد شد. من ام‌باپه را به خوبی می‌شناسم. او به پول اهمیتی نمی‌دهد. پاریس شهر او است و او با علاقه قراردادش را تمدید کرد.

الخلیفی درباره مذاکره با زیدان گفت: من به زیدان علاقه دارم. او مربی بزرگی است، زیدان هم بازیکن خوبی بود و هم مربی قابل احترام و موفقی. او سه قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و این نشان می‌دهد که یک مربی استثنایی است اما با او مذاکره‌ای نداشته‌ایم. من رئیس باشگاه پاری سن ژرمن هستیم و با قاطعیت می‌گویم که به هیچ وجه با زیدان صحبت نکرده‌ایم.

او درباره انتخاب گالتیه به عنوان سرمربی جدید گفت: ما گزینه‌های را در نظر گرفته‌ایم و با گالتیه در حال صحبت هستیم اما هنوز به توافق نهایی دست پیدا نکرده‌ایم.

بیشتر بخوانید:

زیدان سکوت خود را شکست
زیدان فعلا سرمربی پاری سن ژرمن نمی‌شود
برابری گریزمان با رکورد زیدان در شب تلخ فرانسه

 

انتهای پیام/