CR7 دیگر الگوی هالند نیست!

ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی، از زمان ورودش به لیگ برتر توانایی گلزنی خود را به رخ کشیده است.

به گزارش گروه ورزشی لحظه،  ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی، از زمان ورودش به لیگ برتر توانایی گلزنی خود را به رخ کشیده است. این اولین بار نیست که او به دلیل گل زدن‌های پی در پی خبرساز می‌شود، چراکه قبلاً هم توانایی گلزنی خود را در دوران حضور در بوروسیا دورتموند، ردبول سالزبورگ، مولده و زمانی که بخشی از آکادمی جوانان براین بود، به همه نشان داده بود. هالند در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ تنها در ۲۴ بازی ۲۷ گل به ثمر رساند.

مهاجم جوان نروژی پس از انتقال رونالدو به النصر، او را از لیست الگوهای خود کنار گذاشت. این بازیکن ۲۲ ساله منچسترسیتی پیش از این علاقه خود را به برنده ۵ توپ طلا ابراز کرده بود و او را به شدت تحسین می‌کرد، اما اکنون گفته که به جای او به بازیکنان دیگر نگاه می‌کند.

جدایی رونالدو از منچستریونایتد و رفتنش به باشگاه النصر عربستان سعودی پایان دوران درخشان او در اروپا را رقم زد و بسیاری را شوکه کرد. هالند که به عنوان یکی از آینده‌دارترین استعدادهای جوان در فوتبال جهان شناخته می‌شود، پیش از این رونالدو را الگوی خود توصیف کرده بود.

هالند در مصاحبه اخیرش با مجله «جی‌کیو» گفت که با مشاهده دقیق مهاجمان دیگر، بازتاب عملکردهای آنها و کشف اینکه چه چیزی آنها را متمایز کرده، بزرگ شد. او از زلاتان تا فان‌پرسی و واردی و آگوئرو و مسی را به عنوان الگوهای خود نام برد اما خبری از نام رونالدو در لیست او نبود.

نادیده گرفتن رونالدو نشان می‌دهد که هالند اکنون به دنبال دوره جدیدی در حرفه خود می‌گردد و مایل است از منابع مختلف الهام بگیرد. این بازیکن جوان به دلیل سخت‌کوشی و فداکاری در زمین مشهور است و به نظر می‌رسد که اکنون آماده است تا قدم بعدی را در حرفه خود بردارد و به تنهایی به یک فوق‌ستاره جهانی تبدیل شود.

ارلینگ هالند یکی از آینده‌دارترین فوتبالیست‌های جوان جهان است. او در دو فصل گذشته نامی برای خود دست و پا کرده و به یکی از محبوب‌ترین بازیکنان اروپا تبدیل شده است. با این حال، اینطور نیست که هالند هرگز از رونالدو الهام نگرفته باشد. این فوتبالیست نروژی در گذشته به وفور از مهاجم سابق منچستریونایتد صحبت کرده و حتی خود را با او مقایسه کرده است. هالند در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۹ گفت که آرزو دارد شبیه رونالدو شود و کارهایی که او انجام داده را انجام دهد.

هالند از نظر پتانسیل نیز با رونالدو مقایسه شده است. هر دو بازیکن ویژگی‌های فیزیکی مشابهی دارند و به یک اندازه تشنه دستیابی به موفقیت هستند. هالند این قابلیت را دارد که به زودی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال شود. ممکن است کریستیانو رونالدو فعلاً در لیست الگوهای او قرار نداشته باشد اما شکی نیست که ارلینگ هالند جوان هنوز هم سعی دارد تا دنباله‌روی فوق‌ستاره پرتغالی باشد.

انتهای پیام /