آرنولد: امارات با شایستگی پیروز شد

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، تیم ملی فوتبال استرالیا با شکست برابر امارات میزبان از صعود به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا باز ماند.

گراهام آرنولد، سرمربی استرالیا در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: امارات شایسته این پیروزی بود. آن‌ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند شخصیت تیمی خود را به خوبی نشان دهند. من به بازیکنان جوان خود افتخار می‌کنم. لحظات خوبی را در امارات پشت سر گذاشتیم و در کل از عملکرد تیم رضایت دارم. همه بازیکنان تیم از فضای موجود در امارات و نحو برگزاری جام لذت بردند.

او در ادامه اضافه کرد: با پیروزی در این دیدار می‌خواستیم به فینال راه پیدا کنیم اما شرایط این گونه برای ما رقم نخورد. برابر تیمی منظم، منسجم و با برنامه به میدان رفتیم. بازی برابر امارات میزبان اصلاً آسان نبود. آمدن به خاورمیانه و پیروز شدن برابر تیم‌های این‌جا آسان نیست. باز هم تکرار می‌کنم که از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. آن‌ها قهرمانان واقعی هستند. تلاش زیادی از خود نشان دادیم اما این فوتبال است و گاهی اوقات نتایج آن گونه که در نظر دارید، رقم نمی‌خورد.

آرنولد در پایان، اظهار کرد: تجربه خوبی بود و در آینده از آن بهره خواهیم گرفت. در همه بازی‌ها با سیستمی تهاجمی به میدان رفتیم و بازیکنان جوان به خوبی دستورات کادر فنی را اجرا کردند. به استرالیا بر می‌گردیم و خود را آماده بازی‌های المپیک می‌کنیم. باید نقاط منفی خود را برطرف کنیم و به خوبی آماده شویم.

منبع: ایسنا