ابراهیمی: بازیکنان عراق دنبال تنش بودند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، امید ابراهیمی درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق گفت: هدفمان صعود به عنوان صدرنشین بود. با بازیکنان صحبت کردیم که بتوانیم بازی کنیم و برای مسابقات بعدی آماده شویم.

وی درباره تنش بازیکنان تیم ملی عراق تاکید کرد: عراقی ها دنبال فوتبال نبودند و بیشتر دنبال ایجاد تنش بودند. اگر می خواستند فوتبال بازی کنند ما هم بهتر بازی می کردیم. وقتی یک خطای ساده رخ می داد سه یا چهار نفر از آنها حمله می کردند تا تمرکز بازیکنان ما را به هم بزنند. 

هافبک تیم ملی ایران در خصوص خطایی که روی او در محوطه جریمه عراق رخ داد، تصریح کرد:  روی من پنالتی رخ داد. به سمت دروازه می رفتم و بازیکن عراق مرا شارژ کرد. می توانستم صاحب موقعیت شوم. فکر کنم جای گیری داور خوب نبود.

ابراهیمی درباره بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی گفت: این افتخار بزرگی است ولی من دنبال این چیزها نیستم. سرمربی تیم ملی تشخیص داد که من کاپیتان باشم ولی تیم ملی برایم از همه چیز مهمتر است.

وی در خصوص تغییر پستش در بازی با عراق هم یادآور شد: بازی قبل هافبک دفاعی بودم ولی امروز هافبک راست بودم و سعی کردم وظایف کی روش را به درستی انجام بدهم. 

منبع: مهر