ابراهیمی: تمرین تیم‌ملی از امروز با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود

به گزارش  شبکه لحظه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز گفت: امروز نفرات تیم‌ملی کامل‌تر شدند و ان‌شاء‌الله بتوانیم در کنار هم اردوی خوبی داشته باشیم. خدا را شکر شرایط خودم خوب است و از نظر بدنی مشکلی ندارم. تلاش می‌کنم که عملکرد خوبی در اردوی تیم‌ملی داشته باشم. با توجه به این که بازیکنان بیشتری امروز در تمرین حضور دارند، تمرینات با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود تا برای بازی با بولیوی آماده شویم.
وی درباره بازی با بولیوی گفت: بازی مهمی است از این نظر که بولیوی یک تیم چغر آمریکای جنوبی است و می‌تواند محک خوبی برای تیم‌ملی باشد. متاسفانه یک فیفادی دیگر را از دست دادیم ولی بازی با بولیوی چون حریف قدرتمند و خوبی است می‌تواند به ما کمک کند. امیدوارم چنین بازی‌هایی بیشتر شود تا بتوانیم به خوبی برای  جام‌ملت‌های آسیا آماده شویم و در آن‌جا موفق شویم.
بازیکن تیم‌ملی در ادامه درباره میزان آمادگی ایران برای حضور در جام‌ملت‌ها توضیح داد: بالاخره شرایط به شکلی است که همیشه مشکلاتی در تیم ملی وجود داشته است. چه بهتر بود که این مشکلات حل می‌شد. قبل از جام‌جهانی هم چنین مشکلاتی داشتیم اما با تلاش و کمک بازیکنان و کادرفنی کارمان را جلو می‌بریم و با این که کشورهای دیگر آسیایی از فیفادی‌ استفاده می‌کنند، ما با غیرت و تلاشمان می‌توانیم موفق باشیم. البته انتظارات از تیم‌ملی به خاطر نمایش ما در جام‌جهانی بالاست اما باید واقعیت را قبول کنیم که کارمان سخت است و تیم‌های دیگر به سختی کار می‌کنیم. به امید خدا به قهرمانی در آسیا می‌رسیم اما کارمان بسیار سخت است.