احساس دیوانگی سرمربی رم!

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، رم در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان داده و با ۲۱ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی جای دارد و با تیم صدرنشین یوونتوس ۲۲ امتیاز اختلاف دارد.

رم در هفته پانزدهم یک نتیجه‌ ناامید کننده دیگر به دست آورد و با تساوی ۲ بر ۲ برابر کالیاری متوقف شد که این باعث خشم سرمربی این تیم شده است.

دی فرانچسکو، سرمربی رم بعد از بازی گفت‌: احساس دیوانگی می‌کنم. تلاش زیادی از خود نشان می‌دهیم اما باز هم مرتکب اشتباه می‌شویم و نمی‌توانیم به پیروزی برسیم. ما بازیکنان با تجربه زیادی در ترکیب خود داریم اما متاسفانه هنوز هم مرتکب اشتباهات بدی می‌شویم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: در رقابت‌های سری A اگر تمرکز نداشته باشید نمی‌توانید به پیروزی برسید. هیچ عذر و بهانه‌ای وجود ندارد. با وجود این که تیم حریف ۹ نفره شد اما توانست گل تساوی را در دقایق پایانی به ثمر رساند. ما با دو گل پیش بودیم اما در دقایق پایانی دو گل دریافت کردیم و این واقعا شرم آور است. چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم اما این اصلا عذر و بهانه درستی نیست.

سرمربی رم در پایان سخنان خود اضافه کرد: متاسفانه باید قبول کنیم که در بعضی از دقایق بازی اصلا خوب نبودیم. این در بیشتر بازی‌های ما در فصل جاری رخ داده است و باید فکری به حال آن پیدا کرد.

منبع: ایسنا