استیلی: برای حضور در تورنمنت قطر آماده می‌شویم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، حمید استیلی با اشاره به بازی تیم ملی امید برابر اردن گفت: بازی بسیار مفید و خوبی را برگزار کردیم که برای شناسایی و رفع نقاط ضعف ما تاثیرگذار بود. در واقع انتظار چنین عملکردی را از تیم اردن نداشتیم و فکر نمی‌کردیم چنین بازی سختی در پیش داشته باشیم. البته عملکرد داوران اردنی به هیچ وجه خوب نبود و خصوصا در دقایق ابتدایی با تصمیمات یک طرفه تمرکز تیم ما را گرفتند.

مدیر تیم امید هم‌چنین اضافه کرد: ما در دقایق ابتدایی غافلگیر شدیم و روی یک موقعیت ضدحمله از حریف عقب افتادیم اما در ادامه با آرامش و خونسردی بازی را در اختیار گرفتیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم که البته یک گل به همراه داشت.

استیلی اظهار کرد: اردن تیم بسیار خوبی بود و نسبت به سوریه عملکرد بهتری داشت اما بچه‌های ما کاملا مسلط و برتر از حریف ظاهر شدند. تساوی در زمین حریف نتیجه بدی نیست ولی به اعتقاد من ما شایسته پیروزی بودیم و کاملا برتر از حریف ظاهر شدیم.

مدیر تیم امید در پایان گفت: نتیجه بازی‌های تدارکاتی، شناسایی نقاط ضعف است. ما به عمان و سوریه هیچ فرصتی ندادیم اما اردن از ضد حمله برابر تیم ما به گل رسید. قطعا کادر فنی این مسابقه و نقاط ضعف و قوت تیم را به دقت مورد آنالیز قرار می‌دهد تا برای حضور در تورنمنت قطر آماده شویم.

منبع: ایسنا