اسماعیل گونکالوس عقد قرارداد با استقلال

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، اسماعیل گونکالوس بازیکن 27 ساله پرتغالی – گینه ای بامداد امروز پنجشنبه چهارم بهمن ماه وارد تهران شد.
سرپرست باشگاه استقلال ایران گفت: نامبرده امروز پس از حضور در ایفمارک و تست های پزشکی و تایید توسط این مرجع به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.
فتحی افزود: همان طور که قبلا هم اعلام کرده و به هواداران بیشمار و میلیونی مان قول داده بودم این بازیکن ملی پوش که سابقه عضویت در تیم ملی جوانان پرتغال و تیم ملی بزرگسالان گینه را در کارنامه خود دارد و همچنین در لیگ های معتبر و بزرگ اروپا نظیر لوشامپیونه فرانسه، لیگ برتر پرتغال، اسکاتلند، یونان، قبرس و … بازی کرده و فقط در 2 سال اخیر حدود 35 گل به ثمر رسانده است به خط حمله تیم محبوبمان اضافه و وارد خانواده استقلال خواهد شد.
سرپرست باشگاه استقلال اظهار امیدواری کرد این بازیکن پس از موفقیت در تست های پزشکی بتواند در کنار دیگر بازیکنان بزرگ و با تکنیک استقلال به توفیق هرچه بیشتر استقلال کمک نماید.
فتحی گفت جذب این بازیکن و مذاکرات با وی حدود یک ماه به طول انجامید و با نظر و درخواست سرمربی و به دور از هرگونه حاشیه و جنجال به مجموعه استقلال اضافه میشود و امیدوارم برای استقلال عزیز منشا اثر باشد.
سرپرست باشگاه استقلال اضافه کرد که این پایان جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات نیست و با توجه به این که جذب بازیکن طراز اول و در شان و حد نام بازیکنان داخلی خودمان و نام بزرگ استقلال زمان بر بوده و نیاز به دقت و مطالعه فنی همه جانبه و در آرامش کامل دارد، این نوید را به همه عاشقان استقلال و آبی پوشان میدهم که خبرهای خوش دیگری برای هواداران فهیممان خواهیم داشت که انشا الله به زودی از همین طریق به اطلاع شما خواهم رساند.
پیروزی، سربلندی، قهرمانی و عزت استقلال آرزوی قلبی ما است.

منبع سایت باشگاه استقلال