اظهار نظر جالب ناواس درباره رونالدو

دروازه‌بان رئال مادرید در رابطه با نبود ستاره پرتغالی در تیمش اظهار نظر جالبی کرد.

به‌ گزارش شبکه لحظه وبه نقل از ‌ایسنا ‌و ‌گزارشگر آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب در هفته‌ دوم لیگ قهرمانان اروپا با یک گل مغلوب زسکا مسکو شد. کیلور ناواس که  در این بازی حفاظت از دروازه‌ مادرید را بر عهده داشت پس از بازی با رسانه‌ها صحبت کرد.

دروازه‌بان کاستاریکایی گفت: گاهی اوقات شرایط مطابق انتظار پیش نمی‌رود  و ما نباید همه چیز را بر اساس این سه بازی بسنجیم. ما پیش از این گل‌های مهمی به ثمر رساندیم.

رئال مادرید در دقیقه نخست بازی برابر زسکا دروازه‌اش باز شد. ناواس گفت: چنین گل‌هایی اتفاقی هستند. شرایط سخت بود و تیم حریف از آن بهره برد. باید در ضربات کرنر آماده بود و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی تکرار نشود.

یولن لوپتگی از سیستم چرخشی برای دروازه‌بانان استفاده می‌کند. دروازه‌بان کاستاریکایی در این رابطه اظهار کرد: تا زمانی که در ترکیب حضور دارم خوشحال هستم اما هنگامی که در میان یازده بازیکن اصلی قرار نمی‌گیرم خوشحال نیستم. من از دست کسی عصبانی نیستم. همه بازیکنان دوست دارند در میدان حضور داشته باشند. پیش از این به شرایط متفاوتی عادت کرده بودم اما هنوز بازی‌های زیادی باقی‌ مانده است. همچنان با همان اشتیاق به میدان می‌روم.

رئال مادرید در سه بازی اخیر خود (برابر سویا، اتلتیکو مادرید و زسکا) نتوانسته است گلزنی کند. دروازه‌بان سفیدپوشان در مورد این موضوع گفت: این مشکل ما در بازی اخیر بوده است اما موضوع جدی نیست چون هم تیمی‌هایم همیشه نشان داده‌اند که می‌توانند گل‌های زیادی به ثمر برسانند. اعتماد کاملی به آنها دارم. ما در این سه دیدار شایسته نتیجه‌ بهتری بودیم. وضعیت تیم در شرایط بدی قرار ندارد.

ناواس در پایان به نبود کریستیانو رونالدو در رئال مادرید اشاره کرد و گفت: او کارهای زیادی  برای مادرید کرد و نمی‌توان خورشید را با یک انگشت پنهان کرد. رونالدو گل‌های زیادی برای ما به ثمر رساند اما اکنون این قضیه به گذشته تعلق دارد. نمی‌توانیم در گذشته زندگی کنیم. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم اما خوب بودن ما به خودمان بستگی دارد. در بازی‌های پیش رو باید تمام تلاش خود را به کار ببریم تا پیروز بازی‌ها شویم.