اعتراض توخل به داوری و نگرانی از مصدومیت شدید نیمار

سرمربی پاری سن ژرمن از تساوی برابر بوردو راضی نیست و به انتقاد از عملکرد داور پرداخت.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، پاری سن ژرمن سرانجام بعد از کسب ۱۴ پیروزی پیاپی امتیاز از دست داد. تیم پاریسی در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ فرانسه به مصاف بوردو رفت که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

توماس توخل به عملکرد داوری اعتراض دارد. سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و مثل همیشه هماهنگ و با برنامه بازی کردیم. به استثنای ۱۲ دقیقه ابتدایی نیمه دوم، بسیار خوب بازی کردیم.

او درباره داوری گفت: آن چه برای ما اتفاق می‌افتد غیر عادی است. داور بازی برای نگاه کردن به یک صحنه مشکوک، ۵ دقیقه زمان بازی را تلف کرد. او بدون این که به ویدئو نگاه کند دو پنالتی ما را نگرفت که اگر آن دو پنالتی را می‌گرفت نتیجه دیگری رقم خورده بود. به هر حال این دیدار به پایان رسیده و من با بازیکنان درباره تساوی صحبت خواهم کرد و نقاط ضعف خود را برطرف می‌کنیم.

سرمربی پاری سن ژرمن در ادامه به نیمکت نشینی کاوانی اشاره کرد و گفت: او به کمی استراحت نیاز دارد. او تیم ملی کشورش را همراهی کرد و در دیدارهای برابر موناکو، تولوز و لیورپول هم بازی کرد. کاوانی در دیدار برابر استراسبورگ در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.

توخل در پایان گفت: اصلا از تساوی راضی نیستم. متاسفانه نیمار باز هم مصدوم شد و مجبور شدیم او را تعویض کنیم. آسیب دیدگی او همان آسیب‌دیدگی دیدار برزیل برابر کامرون بود. باید ببینیم که وضعیت او چه خواهد شد.

منبع:ایسنا