اعتراف تلخ گواردیولا


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه؛ منچسترسیتی یک نتیجه ناامید کننده دیگر را به دست آورد و برای دومین هفته پیاپی تن به شکست داد.

منچسترسیتی این بار با نتیجه دو بر یک برابر لسترسیتی بازی را واگذار کرد تا این تیم به رده سوم جدول رده بندی سقوط کند و فاصله اش با لیورپول صدرنشین به 7 امتیاز افزایش پیدا کند.

گواردیولا بعد از بازی گفت: سناریوی دیدار قبلی برای ما تکرار شد تا جایی که بازی را خوب آغاز کردیم اما با یک حمله حریف دروازه ما باز شد. اعتماد به نفس در بازیکنان کمتر شده است و باید هر چه سریع‌تر این مشکل حل شود. بیشتر از هر چیزی نیاز به اعتماد به نفس داریم.

او ادامه داد: بدون شک از اینکه دروازه ما دو بار باز شد نگران هستیم. در 4 روز اخیر دو بار تن به شکست داده‌ایم و این واقعا ناراحت کننده است. باید تلاش خود را دو چندان کنیم. هنوز تا پایان فصل بازی های زیادی باقی مانده است و باید به جنگ خود ادامه دهیم. فرناندینیو هنوز مصدوم است اما گوندوگان بازی کرد و از عملکرد او هم راضی هستم.

گواردیولا در پایان یک اعتراف داشت: لیورپول و تاتنهام بالاتر از ما هستند و باید هم اعتراف کنیم که بهتر از سیتی هستند. آنها پیروز می شوند اما ما از رسیدن به پیروزی بازمی مانیم و این نشان می دهد که هر دو تیم از ما بهتر هستند. فصل قبل با پایان همان نیم فصل نخست فهمیدیم که قهرمان هستیم. امتیازات زیادی را از دست داده ایم. در شرایط کنونی تاتنهام و لیورپول بهتر از ما هستند.

منبع: ایسنا