امیر قلعه‌نویی: دعا کنید نگاه‌ها نسبت به فوتبال تغییر کند و ورزش قانونمند باشد، نه سلیقه‌ای!


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: خوشحالم بار دیگر به خوزستانی آمده‌ام که خاطرات خوبی از دوران حضور در آن دارم. فکر می‌کنم این مسابقه یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما خواهد بود. بازیکنان باید شرایط را درک کنند و از شرایط بازی قبل خارج شوند.

وی ادامه داد: استقلال خوزستان تیم خوبی است و بازیکنان این تیم دوندگی زیادی دارند. این باشگاه از مشکلات مالی رنج می‌برد. آنها در بازی مقابل تیم‌های بزرگی چون سپاهان با دوندگی که دارند، کار حریف را سخت می‌کنند. امیدوارم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم و با روحیه خوبی به تعطیلات نیم‌فصل برویم.

پس از سؤال یکی از خبرنگاران درباره اشتباهات داوری که در بازی روز گذشته (پنجشنبه) استقلال – پدیده هم رخ داد، سیامک قلیچ‌خانی، مدیر رسانه‌ای تیم سپاهان از خبرنگاران درخواست کرد که تنها در مورد این بازی سؤال کنند.

سرمربی سپاهان درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اهواز که این روزها شرایط خوبی در لیگ دسته دوم ندارد، تصریح کرد: هفته گذشته راجع به تیم‌های ریشه‌دار و مردمی صحبت کردم. بسیاری از تیم‌ها شرایطی چون استقلال اهواز را دارند. راه‌آهن، بانک ملی، شاهین و تهرانجوان در استان تهران و استقلال اهواز، ابومسلم، شموشک و ملوان در شهرستان‌ها. به یاد می‌آورم زمانی که در استقلال اهواز بودم، کمترین تعداد تماشاگری که به ورزشگاه می‌آمدند، 20 هزار نفر بود.