انتقاد شدید پدر نیمار از خطاهایی که روی پسرش می‌شود

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، پدر نیمار در اینستاگرامش از خطاهای شدیدی که روی پسرش می‌شود و باعث می‌شود او مدت‌ها از میادین دور باشد، انتقاد کرد. نیمار چهارشنبه در دیدار پاری سن ژرمن و استراسبورگ با یک خطا متوقف و دوباره از پای راست آسیب دید. آسیب دیدگی مهاجم برزیلی مانند فصل گذشته بود که منجر شد سه ماه از میادین دور باشد. با این حال او توانست خود را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیمار پس از ضربه سونیگا نتوانست به بازی ادامه دهد. مهاجم سلسائو به شدت از کمر آسیب دید. به همین خاطر پدرش که مدیر برنامه‌هایش نیز محسوب می‌شود از این موضوع انتقاد کرد و در صفحه‌اش نوشت:

جام جهانی ۲۰۱۴

یک ضربه بی‌دلیل. مجبور شدیم واقعیت را بپذیریم و کاری نمی‌توانستیم کنیم. فکر کردیم، دعا کردیم و به جایی رسیدیم که با خود گفتیم پسرم شانس آورده است چون ممکن بود برای راه رفتن به ویلچر نیاز پیدا کند. خدا را شکر که این اتفاق نیفتاد و توانستیم رو به جلو پیش برویم.

جام جهانی ۲۰۱۸

یک ضربه به مچ پا زمانی که توپ در آن صحنه وجود نداشت. آنها گفتند چیزی نبود و نیمار داور را فریب داد. VAR وجود داشت و همه شاهد این صحنه بودند اما در نهایت باز هم نیمار را مقصر دانستند.

جام حذفی ۲۰۱۹ فرانسه

۴ خطای پیاپی در یک صحنه! تا این که توانستند تعادلش را بر هم بریزند و مصدومش کنند. اگر او بر زمین می‌افتد به پسرم برچسب تمارض می‌زدند. اگر او از خود برابر خطاها محافظت کند آن را تمارض می‌دانند و اگر تمارض کند به شدت به او اعتراض می‌کنند.

زمانی که کوچک بود پسرم را نسبت به دیگر هم سن‌هایش لاغر می‌دیدم، همیشه به او در بازی‌های تیمی هشدار می‌دادم و توصیه می‌کردم: هرگز با آن روبرو نشو، به خاطر جثه‌ات کنترلت را از دست می‌دهی. اگر می‌خواهی موفق شوی باید زودتر از دیگران برسی و اگر نمی‌توانی مانع از برخورد شوی در هوا باش. یک ضربه در هوا باعث نمی‌شود آسیب دیدگی به وجود آید اما زمانی که به زمین تکیه می‌کنی به راحتی مصدوم می‌شوی.

برای ضربه از پشت مانند اتفاقی که در سال ۲۰۱۴ رخ داد به او توصیه نکردم تا از خود محافظت کند چون این محافظت باید از جانب داور باشد. یک ضربه خارج از جریان بازی در کنترل بازیکن نیست و باید داور در آن دخالت کند. خطاهای پیاپی ضد فوتبال است و بازیکن نمی‌تواند از خود محافظت کند. این کار را باید داور انجام دهد!

اشک‌های نیمار به خاطر خسته شدن از سیستم سوسیالیستی فوتبال است که می‌گویند همه برابرند. نمی‌توانی دریبل کنی؟ نمی‌توانی با استعداد باشی! از برخی از رسانه‌ها خسته شدم که فروش برایشان بیش از همه مهم است.

می‌دانید که زندگی همیشه جریان دارد فوتبال نیز این چنین است و کوته‌فکران که خود را کارشناس فوتبال می‌دانند به بررسی‌های خود ادامه می‌دهند و در نظر سنجی هایشان می‌پرسند نیمار شایسته دریافت این خطا بود.

پسرم مانند همیشه دوباره بر خواهد خواست و از نو شروع خواهد کرد. آنها از این فرصت استفاده می‌کنند و خود را آماده می‌کنند چون می‌دانند نیمار همیشه قدرتمندتر از گذشته برمی‌گردد.

منبع: ایسنا