این ترکیب هیات مدیره کارگشا خواهد بود

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، اسماعیل خلیل زاده درباره انتصابش به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: با توجه به اینکه باشگاه استقلال یک باشگاه مردمی است، من شخصا به این باشگاه علاقه مند بودم تا بتوانم در خدمت این باشگاه باشم. من زمان مدیریت آقای افشارزاده هم در خدمت باشگاه استقلال بودم.

وی افزود: به عنوان یک فعال اقتصادی خدمتتان عرض می کنم در حوزه اقتصاد، علاقمندان به باشگاه استقلال زیاد هستند. به عنوان کسی که بتواند به مدیرعامل کمک کند به عضویت هیات مدیره در آمدم و امیدوارم در کنار سایر اعضا بتوانیم به هواداران عزیز خدمت کنیم. به عنوان یکی از خادمان این ملت، از وزیر ورزش بابت اعتمادش ممنونم. از آقای فتحی که از دوستان من هستند هم ممنونم. او برای این باشگاه زحمت می کشد و امیدوارم بتوانیم مشکلات استقلال را حل کنیم.

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان اضافه کرد: فکر می کنم تیم ما در هیات مدیره خیلی خوب است. الان هیات مدیره استقلال در همه شاخه ها قدرت دارد و آقای فتحی هم که توانمند هستند و مطمئنا این ترکیب می تواند کارگشا باشد. ما تلاش خواهیم کرد تا آنچه که هواداران را خوشحال می کند، انجام دهیم. این را هم بگویم که به غیر از من، همه اعضای هیات مدیره افرادی کاردان و کاربلد هستند.

منبع: مهر