بارکلی: آرزوی همه است که هازارد در چلسی بماند

هافبک انگلیسی چلسی ابراز امیدواری کرد ادن هازارد در این تیم بماند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از  ایسنا ، ادن هازارد در این فصل عملکرد بسیار خوبی در چلسی داشته و یکی از بهترین بازیکنان این فصل لیگ برتر محسوب می‌شود. او بعد از درخشش در بازی برابر ساوتهمپتون بار دیگر به اظهارنظر درباره رفتن به رئال مادرید پرداخت و همین موضوع باعث شده بود زمزمه‌های زیادی درباره رفتن هازارد به مادرید شنیده شود.

راس بارکلی هافبک چلسی که از زمان حضور مائوریسیو ساری در این تیم عملکرد خوبی ارائه داده است درباره ادن هازارد گفت: هازارد الهام بخش بازیکنان چلسی است. او این فصل در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و خوشحالیم که او را در اختیار داریم. او می‌تواند جادو کند و کارهای فوق العاده‌ای با توپ انجام دهد. هازارد در جام جهانی هم بسیار خوب ظاهر شد. او امسال را بسیار خوب شروع کرده است.

بارکلی در ادامه صحبت‌های خود گفت: من از آینده هازارد اطلاعی ندارم ولی دوست دارم در کنار او بازی کنم و سال‌ها در چلسی باشد.

بارکلی نیز همچون ادن هازارد به تیم ملی کشورش دعوت شده است. انگلیس باید در لیگ ملت‌های اروپا در دو دیدار برابر کرواسی و اسپانیا به میدان برود.

هافبک سابق اورتون در پایان گفت: دعوت به تیم ملی بسیار شیرین بود و احساس خیلی خوبی دارم که بار دیگر به تیم ملی کشورم دعوت شده‌ام. می‌خواهم جایگاه خودم را در تیم ملی حفظ کنم و به اهدافی که در رده ملی در سر دارم برسم.