بازگشت مسی به تیم ملی در مادرید؟

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، تیم‌های ملی ونزوئلا و آرژانتین بیست و پنجم مارس در ورزشگاه واندا متروپولیتانو در یک بازی دوستانه به مصاف هم می‌روند. این بازی در راستای آماده‌سازی دو تیم برای کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ انجام می‌شود.

آخرین رویارویی ونزوئلا و آرژانتین به مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برمی‌گردد که هر دو بازی با تساوی به پایان رسید. در دیدار نخست که به میزبانی ونزوئلا برگزار شد دو تیم ۲ بر ۲ مساوی کردند و در بازی برگشت دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

نکته مهم بازی دوستانه بیست و پنجم می، احتمال بازگشت لیونل مسی به تیم ملی آرژانتین است. مهاجم بارسلونا که پس از حذف کشورش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برای تیم ملی بازی نکرده دیگر نیازی نیست برای این دیدار دوستانه به آرژانتین سفر کند. این بهترین فرصت برای بازگشت مسی به تیم ملی است.

بر اساس خبرهای منتشر شده در چند ماه اخیر، ستاره آرژانتینی در کوپا آمه‌ریکا حضور خواهد داشت. با این حال لیونل اسکالونی ترجیح می‌دهد او را زودتر در اختیار داشته باشد. به همین خاطر دیدار دوستانه برابر ونزوئلا می‌تواند با بازگشت ستاره آرژانتینی همراه شود.

کوپا آمه‌ریکا از چهاردهم ژوئن تا هفتم جولای در برزیل برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا