برنامه ریزی مجیدی برای عبور از قلعه در هر دو جام

استقلال و سپاهان شنبه در حالی در رقابت های لیگ برتر به میدان می روند که دیدار آنها در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی 20 مرداد در تهران برگزار می شود و قهرمانی در جام حذفی، با تثبیت قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر برای استقلال و سپاهان بسیار مهم است.


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،مدیران سپاهان و استقلال قطعا بعد از دست رفتن جام قهرمانی لیگ برتر به کسب جام حذفی امید بسته اند و از این رو فشار زیادی روی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال و امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان است و حتی چند روز پیش امیر قلعه نویی که حسابی از سوی برخی هواداران سپاهان تخت فشار بود دچار حمله عصبی شد و هنوز مشخص نیست مقابل استقلال روی نیمکت می نشیند یا خیر.
با توجه دو بازی حساس استقلال مقابل سپاهان، مجیدی برای اثبات توانایی هایش باید در فاصله 9 روز 2 مرتبه سپاهان را شکست دهد که این کار بسیار سخت به نظر می رسد.
استقلال روز شنبه در صورت پیروزی مقابل سپاهان در لیگ برتر با توجه به تفاضل گلی که دارد بازهم در رده دوم باقی می ماند و تراکتور 45 امتیازی حتی در صورت شکست پیکان با توجه به تفاضل گل بازهم پشت سر استقلال قرار می گیرد.
استقلال در بازی روز20 مرداد در جام حذفی برابر سپاهان می تواند به مرحله نیمه نهایی صعود کند؛ جایی که تراکتور، پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان انتظار برنده دیدار استقلال و سپاهان را می کشند.
به نظر می رسد در تمرین روز گذشته استقلال، مجیدی با چهره ای مصمم با دستیاران خود در حال برنامه ریزی برای عبور از سد محکم قلعه نویی و سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی است.
دیدار سپاهان و استقلال در بازی رفت لیگ نوزدهم در اصفهان با تساوی 2-2 به پایان رسید.

بیشتر بخوانید :

مدافع استقلال از کنکور دکتری محروم شد

مشکل بزرگ بر سر راه همکاری استقلال و شرکت مینو

دیاباته: برای فصل بعد قانونا بازیکن استقلال محسوب می شوم