بیرانوند: رکوردهایم با قهرمانی ایران شیرین می‌شود

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، علیرضا بیرانوند درخصوص دیدار ایران و ژاپن در نیمه نهایی جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا گفت: خدا را شکر توانسته ام تا الان موفق ظاهر شویم اما موفقیت‌های قبلی ربطی به این بازی ندارد. وقتی داور سوت آغاز بازی را می زند دیگر مهم نیست شما با چه جان کندنی به نیمه نهایی رسیدید. خوشحالیم توانستیم در بازی‌های قبلی قلب مردم ایران را شاد کنیم. امیدوارم در این بازی هم چنین اتفاقی بیافتد.

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: خوشحالم توانسته ام تاکنون دروازه ایران را بسته نگه دارم. البته این هم کار شخص من نیست و تمام بازیکنان تلاش کردند. ما واقعا یک تیم هستیم و چیزی بالاتر از این ها نیست.

وی درباره ثبت رکورد جدید از خود در تاریخ جام ملت های آسیا اظهار داشت: مهم ثبت رکوردهای فردی نیست. البته که به عنوان دروازه بان خوشحال هستم آن کار را می کنم اما خوشحالم که دل هشتاد میلیون نفر را شاد می کنم. تیمی که با تمام وجود برای مردم بازی می کند. زمانی این رکوردها لذتبخش می شود که بتوانیم به موفقیت خودمان در این مسابقات با قهرمانی پایان دهیم.

بیرانوند درباره دیدار با ژاپن اذعان داشت: ابتدای بازی ها تنها تلاشمان این بوده که بازی به بازی پیش برویم و به نتیجه دلخواه برسیم. حالا هم به فکر همین موضوع هستیم تا بتوانیم ژاپن را شکست دهیم و به فینال برسیم.

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ژاپن یکی از قدرت های آسیاست و باید بدون اشتباه بازی کنیم. امیدوارم مردم ایران باز هم با دعاهایشان انرژی مثبت به اعضای تیم بدهند تا به این برد بزرگ برسیم.

منبع: مهر