تقابل کوای لئونارد و یانیس آنته توکومپو

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، تقابل کوای لئونارد از تیم تورنتو رپترز و یانیس آنته توکومپو از تیم میلواکی باکس در بازی های فینال کنفرانس شرق

دیدار ششم و آخرِ فینال کنفرانس شرق شنبه شب بین تورنتو رپترز و میلواکی باکس برگزار شد و سرنوشت فینال کنفرانس شرق تعیین گردید؛ رپترز در این بازی با برد 94-100 ، موفق شد فینال شرق را با نتیجه 2-4 ببرد و با حذف میلواکی، برای اولین بار به فینال ان بی ای راه یابد.

تیم تورنتو که از سال 1995 وارد لیگ شده بود امروز توانست برای اولین بار فینال ان بی ای را به خارج از آمریکا کشانده و در روزهای آینده برای برگزاری دیدارهای فینال به مصاف گلدن استیت واریرز، پای دیگر فینال ان بی ای که مدافع عنوان قهرمانی نیز هست برود.  

کوای لئونارد در این بازی نیز همچنان درخشید و با 27 امتیاز، 17 ریباند و 7 پاس گل باز هم ستاره میدان شد. پاسکال سیاکم و کایل لوری نیز به ترتیب 18 و 17 امتیاز افزودند.

یانیس آنته توکومپو اگرچه بیشترین امتیاز را برای باکس گرفت و با 21 امتیاز و 11 ریباند موفق به ثبت یک دبل دبل شد اما در مقابل رپترزِ این روزها نتوانست کاری از پیش ببرد. میلواکی که در فصل معمول ان بی ای در صدر جدول کنفرانس شرق قرار گرفت و به عنوان تیم اول وارد مرحله پلی آف شد اکنون بعد از 4 باخت متوالی در کمال ناباوری به تماشای پایان غم انگیز خود نشسته است.

فیلم تقابل کوای لئونارد و یانیس آنته توکومپو

دیدار اول فینال ان بی ای بامداد جمعه بین تورنتو رپترز و گلدن استیت واریرز در تورنتو برگزار خواهد شد.