تیم لیگ برتری فوتسال بانوان بدون اسپانسر و قرارداد مالی و تنها با سه امتیاز

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: تنها دو نفر از بازیکنان با تجربه تیم هیات فوتبال قرارداد مالی دارند و بقیه به خاطر علاقه به حضور در لیگ، بازی می‌کنند.

 زهرا بدلی سرمربی تیم  فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی در توضیح عملکرد ضعیت این تیم در لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: تیممان دیر بسته شد و از لحاظ بدنسازی چند هفته اول را کم آوردیم و سپس چند هفته‌ای طول کشید تا بازیکنان از نظر بدنی آماده و  هماهنگ شوند. از ابتدای فصل به مسئولان تیممان گفتیم که یک بازیکن باتجربه کم داریم تا بتواند تیم را در زمین رهبری کند وتمام کننده قابلی باشد.

او در این مورد افزود: اگر از تمام مربیانی که با تیم ما بازی کردند بپرسید تایید می‌کنند که خیلی حمله می‌کنیم اما تمام کننده خوبی نداریم. این موضوع هم به خاطر  بی تجربگی بازیکنانمان است  چون برای اولین بار در این سطح کار می‌کنند. اکثرا آنها  بچه های آموزش و پروش و کسانی هستند که حتی در لیگ دو هم کار نکردند. یک سری از باخت هایمان به خاطر این بی تجربگی بود اما برای دور برگشت برنامه داریم که از چند تیم  نتیجه بگیریم. در پایان  نیم فصل اول دو بازی سخت با تیم‌های نامی نو و صنعت فجر شیراز داریم که  امیدواریم از یکی از آنها امتیاز بگیریم .

بدلی جذب اسپانسر را شرط جذب بازیکن در نیم فصل لیگ فوتسال بانوان دانست و بیان کرد: اسپانسر نداریم اگر مسئولان حمایت کنند که به یک بازیکن با تجربه نیاز داریم در غیر  این صورت فکر نمی‌کنم بتوانیم کسی را جذب کنیم.

او در ادامه به نداشتن قرارداد مالی بازیکنان این تیم اشاره کرد و گفت: فقط با رویا کلاته و مریم رضاپور که باتجربه های تیم هستند، قرارداد مالی بستند. ولی هیئت فوتبال سنگ تمام گذاشته و تمام رفت و برگشت هایمان با پرواز است و با اینکه وظیفه ای برای تیم داری ندارند اما خوشبختانه مسئولان خیلی خوب حمایت می‌کنند.  با حساب اینکه بازیکنان تیم به بازی در لیگ علاقه داشتند و چون برای اولین بارشان است در این سطح کار می‌کنند قرارداد مالی نبستند.

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی به شرایط قرعه کشی لیگ بعد از انصراف اولیه تیم نامی نو اعتراض کرد و گفت: پس از انصراف تیم نامی‌نو، همه تیمها قبل از بازی با ما یک هفته استراحت دارند که در واقع به نفع حریفان ماست. این موضوع فقط برای تیم ما اتفاق افتاده که مسئولان برگزاری باید فکری به حال آن کنند.

بدلی در پایان و در مورد این فصل از لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: در حال حاضر تمام تیم‌ها دغدغه مالی دارند یعنی اکثرا حمایت نمی‌شوند و در نتیجه بازیکنان بی‌انگیزه هستند. فکر می‌کردیم با قهرمانی تیم ملی در آسیا اسپانسرهای خوبی از فوتسال بانوان حمایت کنند. متاسفانه این روند پیش نرفت و به همین دلیل تیم‌ها مثل فصل‌های قبل شور و هیجان ندارند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از  ایسنا، تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی در هفته دهم لیگ برتر فوتیال بانوان تیم پارس آرا شیراز را پیش رو دارد.