جانشین بیرانوند مشخص شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه لحظه؛ پس از پایان یافتن محرومیت پرسپولیس از جذب بازیکن حالا این تیم با چالش جدیدی روبرو شده و آن جذب بازیکنان تاثیرگذار و مثمرثمر است.

علیرضا بیرانوند که پس از درخشش در جام‌جهانی با پیشنهادات متعددی مواجه بود، به دلیل محرومیت پرسپولیس در این تیم ماند و اعلام کرد در صورت داشتن پیشنهاد خوب در نیم فصل با پرداخت مبلغ رضایتنامه از این تیم جدا خواهد شد. ظاهرا همین اتفاق افتاده و بیرانوند قصد دارد پس از جام ملت‌های آسیا از پرسپولیس جدا شده و به یک تیم اروپایی بپیوندد. به همین خاطر برانکو به صرافت افتاده تا یک دروازه‌بان با کیفیت جایگزین بیرانوند کند که اکنون شنیده می‌شود یکی از گزینه‌های اصلی وی علیرضا حقیقی دروازه‌بان سابق این تیم و تیم ملی ایران است.

حقیقی در حال حاضر بازیکن آزاد است و می‌تواند بدون هیچ دردسری به پرسپولیس ملحق شود و این تیم را در مسابقات لیگ‌برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند. این دروازه‌بان باتجربه در جام جهانی ۲۰۱۴ یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ایران بود و با درخشسش خود توجه رسانه‌های بین‌المللی را به خود جلب کرد. حقیقی در میان هواداران پرسپولیس از محبوبیت بالایی برخوردار است و هواداران این تیم وی را به سبب تعصب و علاقه‌ای که همیشه از وی به پیراهن پرسپولیس دیده‌اند، دوست دارند.

حقیقی که اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود، در صورتی که بیرانوند از پرسپولیس جدا شود، یک گزینه جالب توجه برای سرخپوشان محسوب می‌شود و با توجه به محبوبیتش در بین هواداران این تیم و سابقه حضورش در جمع سرخپوشان شاید به گزینه ایده آل پرسپولیس تبدیل شود. در شرایط کنونی، اما همه چیز بستگی به جدایی بیرانوند دارد و در صورتی که شماره یک کنونی سرخپوشان عزم حضور در فوتبال اروپا را داشته باشد، می‌توان به بازگشت جالب توجه دروازه‌بان سابق این تیم به اردوگاه پرسپولیس به عنوان یک انتقال جذاب نگاه کرد.