جو ایرانی در ورزشگاه آل مکتوم دوبی

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، یک ساعت پیش از آغاز دیدار ایران و عراق هواداران دو تیم با ورود به ورزشگاه در جای خود مستقر شدند.

در حال حاضر از بلندگوهای ورزشگاه موزیک‌های شاد پخش می‌شود و تماشاگران هم تیم خود را تشویق می‌کنند. البته با توجه به این که تعداد ایرانی‌ها بیش‌تر است، صدای تشویق تیم ملی ایران به وضوح شنیده می‌شود.

کاروان تیم ملی فوتبال ایران دقایقی قبل به ورزشگاه رسید و مربیان در حال تدارک شرایط گرم کردن بازیکنان پیش از مسابقه هستند.

در حال حاضر حدود ۵هزار هوادار ایرانی و حدود ٢ هزار تماشاگر عراقی در ورزشگاه آل‌مکتوم دوبی حضور دارند.

سه دروازه‌بان تیم ملی عراق زودتر از سایر بازیکنان وارد زمین شدند تا خود را برای بازی آماده کنند.

هواداران ایرانی در بخش روبه‌روی جایگاه مستقر هستند. هوادارن تیم ملی فوتبال عراق نیز پشت دروازه جنوبی مستقر شده‌اند.

پس از گذشت دقایقی علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و پیام نیازمند در میان تشویق پر شور هوادارن ایرانی وارد زمین شدند تا خود را برای بازی آماده کنند.

بازیکنان ایران پس از ورود به زمین، توپ‌های کوچک امضا شده‌ای در دست داشتند که آن را به سمت هواداران پرتاب کردند. در این بین برخی بازیکنان همچون مجید حسینی و جهانبخش تلاش کردند توپ را بلند تر پرتاب کنند که به دست تماشاگرانی که روی صندلی‌های بالای سکو نشسته بودند، برسد.

احمد نوراللهی و مهدی طارمی به محض ورود به زمین، خوش و بش جالبی با بشار رسن داشتند.

بلندگوی ورزشگاه اسامی بازیکنان ایرانی را به طور کامل تلفظ نمی‌کرد. به طور مثال نام علیرضا جهانبخش را ( علی جهان) و سامان قدوس را ( سید سامان) معرفی کرد.

داورزنی، مهدی تاج و کفاشیان از مهمانان ویژه این دیدار هستند.

منبع: ایسنا