خطر تیم ملی ایران را تهدید می کند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، بهتاش فریبا به شرایط تیم ملی فوتبال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا اشاره کرد و گفت: مسیر سختی تا رسیدن به فینال جام ملت های آسیا برای ما باقی است ولی اعتقاد دارم با بازیکنان خوبی که در اختیار داریم می توانیم در پایان جام را بالا سر ببریم.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص شرایط تیم عمان هم گفت: عمان تیم پرقدرت و سرعتی ای است. بازیکنان خوبی دارد که نمی خواهند به سادگی این موقعیت را از دست داده و به دنبال شکست ایران هستند. بعد از تیم ملی ما که طرفداران زیادی در امارات دارد این تیم هم طرفدار زیادی دارد و تا آنجا که من اطلاع دارم فدراسیون فوتبال عمان ۹ هزار بلیط خریداری کرده تا بتواند مقابل ایران از حمایت هوادارانش استفاده کند.

وی تاکید کرد: بازیهای سخت تیم ملی کشورمان تازه آغاز شده. هیچ بازی آسانی وجود ندارد  و باید در ۹۰ دقیقه کار عمان را یکسره کنیم که کار به پنالتی و اما و اگر کشیده نشود.

بهتاش فریبا در خصوص صحبت های جنجالی کارلوس کی روش هم گفت: به اعتقاد من این نوع صحبت درست نیست. شرایط غیرفوتبالی به ضرر تیم ملی  خواهد بود. در سال ۱۹۸۰ همین مسائل غیرفوتبالی که آن زمان جنگ بین ایران و عراق بود باعث شد تا جام ملت های آسیا را از دست بدهیم و قهرمان نشویم.

وی افزود: اگر حاشیه ها را مدیریت نکنیم مطمئن باشید خطر ما را تهدید می کند و فوتبال ما دوباره از رسیدن به جام دور خواهد شد. این روزها تیم ملی به آرامش نیاز دارد و همه باید به گونه ای رفتار کنند که تیم ما بتواند بدون دغدغه حریفان خود را شکست و به فینال ملت های آسیا برسد.

بازیکن پیشین تیم ملی تاکید کرد: همه مردم ایران از انتظار ۴۳ ساله خسته شده اند. بنابراین نباید کاری کنیم که باز قهرمان نشویم و دوباره انتظارمان از ۴۳ سال به ۴۷ سال برسد.

بهتاش فریبا در پایان تاکید کرد: امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا حواشی از پیرامون فوتبال ما دور شود و بتوانیم با آرامش به قهرمانی در جام ملت های آسیا دست پیدا کنیم.

منبع: مهر