راهیابی ورزش والیبال به نیروی انتظامی

رئیس فدراسیون والیبال عصر دیروز با فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی دیدار و درباره توسعه و گسترش ورزش والیبال در ناجا گفت‌وگو کرد.

به گزارش فوتبالی ورزشی شبکه لحظه. محمدرضا داورزنی در ابتدای این دیدار انتصاب سردار احمد علی گودرزی را به سمت فرماندهی مرزبانی ناجا تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که این انتصاب، منشا خیر و برکت در این نیرو باشد.
رئیس فدراسیون والیبال در ادامه به برنامه‌های رشد و توسعه والیبال ایران در گذشته و آینده اشاره کرد و گفت: فدراسیون والیبال آماده هرگونه همکاری برای گسترش این رشته ورزشی جذاب در نیروهای مسلح و به ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی ایران نیز با تمجید از ملی‌پوشان والیبال برای افتخارآفرینی در میادین مختلف، ابراز امیدواری کرد که همکاری ناجا و فدراسیون والیبال، منجر به رشد و توسعه این ورزش در ایران شود.

کمک به ارتقای تیم‌های والیبال ناجا، همگانی شدن والیبال در بین پرسنل و خانواده نیروی‌های انتظامی و ارتقای سطح دانش مربیان و داوران والیبال شاغل در ناجا و نیروهای مسلح، از دیگر محورهای مطرح شده در این دیدار بود.
سمیه چگینی (رئیس ورزش بانوان نیروهای مسلح و ناجا)، رئیسعلی حاتمی (رئیس تربیت‌بدنی مرزبانی)، عیسی سنگدوینی (دبیر هیات والیبال ناجا و رئیس هیات والیبال استان گلستان) و رمضان جلال (مسئول کمیته داوران هیات والیبال ناجا) نیز در این دیدار حضور داشتند.

داورزنی همچنین از زحمات پرسنل زحمت کش مرزبانی که امنیت مرزهای ایران اسلامی را تامین می‌کنند تشکر و قدردانی کرد و گفت: امنیت مرزهای ایران یکی از عوامل مهم برای توسعه اقتصادی و اجتماعی است.

بیشتر بخوانید :

توافق والیبالی های تهران و شهرداری برای توسعه این رشته

ستاره تیم ملی والیبال برزیل به ترنتینو پیوست

پیش‌نویس برنامه مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا برای سال ۲۰۲۱ اعلام شد