رحیمی تابع قانون/ کاستاراتویچ به کشورش بازگشت

محمدرضا رجبی می گوید که قرارداد کاستاراتویچ سرمربی تیم ملی هندبال با فدراسیون به پایان رسیده است و او امروز از ایران رفت.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از دبیر فدراسیون هندبال در مورد قرارداد سرمربی خارجی تیم ملی هندبال اظهار کرد: امروز بعد از پایان دوره آموزسی که در فدراسیون انجام شد از کاستاراتویچ تقدیر شد و او راهی کشورش شد. شاید قرارداد کاستاراتویچ با فدراسیون چند روز دیگر ادامه داشته باشد اما امروز قرارداد او با ایران به پایان رسید و از ایران رفت.

رجبی در ادامه گفت: در حال بررسی هستیم تا اگر دوباره امکانش وجود داشته باشد از او استفاده کنیم. چون فدراسیون از کارهایی که کاستاراتویچ در ایران انجام داد رضایت دارد. همچنین او در بحث آموزشی و تدریس هم کارهای خوبی را در ایران انجام داد . فدراسیون تمایل دارد که در صورتی که منابع وجود داشته باشد  دوباره با او همکاری کند.

دبیر فدراسیون هندبال در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به رفتن سرمربی اردوهای تیم ملی را نخواهیم داشت خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد دوباره با کاستاراتویچ همکاری شود که او دوباره به ایران برخواهد گشت. او بعد از مدت ها برای استراحت به کشورش بازگشت. باید برآورد شود و اگر منابع و امکانات را داشته باشیم دوباره با او همکاری خواهیم کرد و او را برمی‌گردانیم تا دوباره در همه رده‌های سنی به ما کمک کند.

رجبی در مورد استعفای رحیمی رییس فدراسیون هندبال با توجه به موضوع استعفای روسای بازنشسته گفت: رحیمی تابع قانون است ولی نمی دانم که طبق قانون باید دقیقا چه انجام شود و آیا باید استعفا دهند یا نه. از طرفی نمی دانم که کرسی‌های بین‌المللی‌ای که رحیمی دارد چه خواهد شد و با این کرسی‌ها به کجا خواهیم رسید؟ اما او خودش هم گفته که تابع قانون است، باید ببینیم قانون چه می گوید.  زوران کاستاراتویچ مقدونیه ای ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ هدایت تیم ملی هندبال مردان ایران را بر عهده گرفت. او قرار بود علاوه بر تیم ملی بزرگسالان بر روی تیم های جوانان و نوجوانان ایران نیز نظارت داشته باشد.