ساناز پرهیزی: به دلیل سردی هوا نتوانستم رکورد خوبی بزنم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، ساناز پرهیزی اظهار داشت: رقابت‌های قهرمانی کشور و مرحله سوم لیگ دوگانه بانوان به طور همزمان در شهر اشتهارد کرج برگزار شد. خوشبختانه توانستم بازهم عنوان قهرمانی را در این رقابت‌ها به دست بیاورم. در مجموع باتوجه به کسب قهرمانی در سه مرحله لیگ عنوان قهرمان قهرمانان را نیز به دست آوردم.

وی افزود: در قهرمانی کشور برای استان خودم فارس مسابقه دادم و در لیگ برای تیم جوان کرج. تیم فارس در قهرمانی کشور عنوان دوم را به دست آورد. در بخش تیمی لیگ نیز تیم جوان کرج عنوان قهرمانی را به دست آورد.

قهرمان دوگانه بانوان کشورمان ادامه داد: در شرایطی مسابقه دادم که می‌خواستم رکوردهای دو مرحله قبلی را بهبود ببخشم اما هوا به قدر سرد بود که قفل کلاه دوچرخه‌سواری‌ام بسته نمی‌شد. زمان زیادی برای بستن کلاهم صرف شد. اگرچه در پایان عنوان قهرمانی را کسب کردم اما نتوانستم رکوردهای مدنظرم را ثبت کنم.

پرهیزی یادآورشد: سال آینده رقابت‌های بین المللی به میزبانی کیش برگزار خواهد شد. از حالا خودم را برای موفقیت و ثبت بهترین رکوردها در این رقابت‌ها آماده می‌کنم. پس از مسابقات کیش شاید در رشته دوچرخه‌سواری به صورت اختصاصی و جدی فعالیتم را شروع کنم. اما در حال حاضر تمرکزم روی رشته دوگانه و مسابقات کیش است.

منبع: تسنیم