ستایش توخل از خط دفاعی تیمش

سرمربی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر لیورپول به ستایش از خط دفاعی تیمش پرداخت.

به گزارش شبکه لحظه:

  پاری سن ژرمن پیروزی ارزشمندی را در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و توانست با نتیجه دو بر یک برابر لیورپول به پیروزی برسد تا امیدوار به صعود به دور بعد باشد.

توماس توخل از پیروزی ارزشمند تیمش خوشحال است و به ستایش از خط دفاعی پرداخت. سرمربی پاری سن ژرمن بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم که در این بازی بزرگ به پیروزی رسیدیم. باید سه امتیاز را به دست می آوردیم و ثابت می کردیم که توان شکست دادن تیم های بزرگ را داریم. اگر به پیروزی نمی رسیدیم همه چیز سخت می‌شد. بازیکنان پاری سن ژرمن تلاش زیادی از خود نشان دادند. لیورپول تیم بسیار خوبی است.

او ادامه داد: با شایستگی توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم و پیروز بازی شویم. در چنین دیدارهای برای پیروز شدن باید به خوبی دفاع کرد. خط دفاعی ما شب خوبی را پشت سر گذاشت و اجازه خودنمایی را به سه مهاجم خطرناک لیورپول نداد. خوشحالم که هواداران قانع شدند که خط دفاعی ما توان مقاومت برابر تیم های بزرگ را دارد.

توخل در پایان گفت: متوقف کردن صلاح، مانه و فرمینیو اصلا آسان نیست اما ما نشان دادیم که درخط دفاعی هم کیفیت لازم را داریم. از عملکرد تیمم راضی هستم و امیدوارم که در دیدار پایانی هم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

در این گروه ناپولی با 9 امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های پاری سن ژرمن و لیورپول هم به ترتیب 8 و 6 امتیازی هستند تا هفته پایانی این گروه دیدنی و حساس باشد.

منبع:خبرگزاری اکیپ