سرمربی فوتسال بانوان فجر شیراز: به خاطر شوک وارد شده به تیم تمرکز نداشتیم

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، محبوبه رضوی پس از باخت سنگین تیمش مقابل نامی نو اصفهان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار کرد: بازی خیلی راحتی بود ولی متاسفانه تیم ما تمرکز لازم را نداشت و از نظر روانی طی دو هفته اخیر شوک‌های زیادی به تیم وارد شد و باعث شد که نتوانیم تمرکز لازم را داشته باشیم. سعی کردیم در طی دو هفته اخیر در تمرینات تیم را جمع و جور کنیم به آن‌ها انگیزه و روحیه لازم را بدهیم تا بتوانیم بازی خوبی را داشته باشیم اما این گونه نشد و به دلیل نداشتن تمرکز، تاکیتک های لازم و نکاتی که به بازیکنان می‌گفتیم را نتوانستند در زمین اجرا کنند.

وی خاطر نشان کرد: دلیل دیگری که خوب نبودیم، این بود که در این بازی به دلیل مصدومیت دروازه بان اصلی، دروازه بان سوم تیم که 18 سال دارد را درون دروازه قرار دادیم و سه گلی که دریافت کردیم بیشتر از روی بی تجربگی وی بود. بعد از آن دوباره دروازه بان اصلی را وارد بازی کردیم که موقعیت‌های زیادی را دفع کرد، اما در موقعیت‌های تک به تک نتوانست عملکرد همیشگی خود را داشته باشد. البته با توجه به مصدومیتی که از ناحیه انگشت پا دارد حق داشت.

مربی تیم پویندگان فجر شیراز در خصوص تغییراتی که در کادر فنی تیم پویندگان ایجاد شد، گفت: با توجه به باختی که در مقابل ملی حفاری داشتیم ستاره زارع سرمربی تیم استعفا داد و باشگاه نیز استعفای ایشان را قبول کرد. با صلاحدید مسئولان باشگاه بازی قبل و این بازی من هدایت تیم را بر عهده گرفتم و چون تنها یک بازی دیگر در این مرحله در مقابل دختران کویر مس کرمان داریم، فکر نمی‌کنم تغییراتی داشته باشیم و در بازی بعد نیز همچنان به عنوان مربی بر روی نیمکت باشم و تیم را هدایت کنم.

شهناز یاری: بازی آرام و کم هیجانی بود

اما سرمربی تیم فوتسال نامی نو اعتقاد دارد بازی تیمش مقابل پویندگان بازی آرام و کم هیجانی بود که در آن درگیری‌های فیزیکی کمی به وجود آمد.

شهناز یاری پس از پیروزی پر گل تیمش در مقابل پویندگان شیراز اظهار کرد: بازی خوبی بود و درگیری‌های فیزیکی خاصی نداشتیم. نیمه اول را توانستیم با نتیجه 4 بر 2 به سود خود خاتمه دهیم و به رختکن برویم.

وی افزود: از نظر من بازی آرام و کم هیجانی بود. یکسری اهداف وبرنامه هایی داشتیم که سعی کردیم در این مسابقه آن‌ها را اجرایی کنیم. هفته آینده تیم ما استراحت دارد و در هفته پایانی لیگ و پیش از مرحله پلی آف نیز میزبان تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی هستیم.

وی در خصوص رفتار غیر حرفه ای بازیکنانش در هنگام تعویض که منجر به گرفتن اخطار شد گفت: من اعتقادی به این مساله ندارم. در جریان بازی بود و بچه‌ها کمی بی دقتی کردند و از منطقه ای که باید تعویض شوند کار تعویض صورت نگرفت و این مساله طبیعی است.

یاری در ارتباط با تیم سوم صعود کننده به مرحله پلی آف که باید در مقابل آن‌ها به میدان بروند نیز خاطر نشان کرد: نتیجه دربی کرمان برای جایگاه تیم‌هایی که به پلی آف می‌آیند بسیارمهم است. مس رفسنجان نسبت به دختران کویر بازی‌های راحت تری دارد و هنوز وضعیت تیم‌های سوم و چهارم مشخص نیست ولی قطعاً دو نماینده کرمان به مرحله بعد خواهند آمد.

منبع: ایسنا