سرپرست فدراسیون کشتی به سختی وارد سالن شد!


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان از دقایق دیگر و با حضور کشورهای مجارستان، اوکراین، قرقیزستان، گرجستان، هند، ترکیه و ۲ تیم از ایران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی بابل آغاز می‌شود.

تعداد زیادی از ماموران نیروی انتظامی بابل نیز با استقرار در سالن و محوطه سالن برای حفظ نظم مسابقات در تلاش هستند اما سخت‌گیری‌های زیاد در قبال افراد مختلف هم‌چون مسوولان تیم‌ها، خبرنگاران و حتی مسوولان فدراسیون کشتی باهث ناراحتی تعدادی از آن‌ها شد تا جایی که حمید بنی تمیم، سرپرست فدراسیون کشتی به عنوان مسوول اصلی این رقابت‌ها نیز برای ورود از قسمت وی آی پی منتظر تماس برای هماهنگی ماموران نیروی انتظامی ماند و دقایقی پشت در ورودی در انتظار اجازه ورود به سالن بود. خبرنگاران نیز با همین مشکل مواجه شدند تا این که فرمانده نیروی انتظامی بابل در محل حاضر شد و این عده توانستند وارد سالن شوند.

مامور در ورودی عنوان کرد به او گفته شده ورودی وی آی پی فقط مختص ورود مسوولان شهر هم‌چون فرماندار و … است!

بنی تمیم، سرپرست فدراسیون حتی برای نشستن در قسمت وی آی پی سالن نیز با سخت‌گیری ماموران مواجه شد. در حالی که جایگاه اصلی عکاسان نیز باید در کنار تشک مبارزه باشد، ماموران اجازه حضور آن‌ها را در کنار تشک نمی‌دادند و عنوان کردند باید در جایگاه خبرنگاران در قسمتی از سکوهای سالن عکاسی کنند.

سالن دانشگاه آزاد بابل در شرایط بسیار خوب و آبرومندی قرار دارد و تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از این رقابت‌ها فراهم شده است.

منبع: ایسنا