سعادتمند: خودم و خانواده‌ام استقلالی تمام عیار هستیم!

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، احمد سعادتمند بعد از انتخابش به عنوان رئیس جدید هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: از آقای وزیر بابت انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و اعتمادی که به من داشتند تشکر می‌کنم. جمع خوبی در استقلال جمع شدند و ما هم قسم شدیم تا تیم شرایط خوبی داشته باشد و تیمی در حد و نام استقلال و در شان هواداران در کنار خانواده بزرگ استقلال داشته باشیم.

سعادتمند در ادامه صحبت های خود بیان کرد: بعد از اینکه تیم پرسپولیس به فینال و نیمه نهایی رسید، من در نظرات شخصی خود اعلام کردم که با وجود ۵۰ سال استقلالی بودن، از صعود این تیم به عنوان نماینده ایران خوشحالم و در همان مطلب نیز اعلام کردم که ۵۰ سال است که استقلالی هستم. ما خانوادگی استقلالی هستیم و پدر من نیز رئیس هیات فوتبال نوشهر بوده و همه ما را به استقلالی بودن می شناسند.

وی ادامه داد: من مدیر فدراسیون های مختلف و باشگاه های زیادی بودم. امروز از حضور در استقلال بسیار خوشحال هستم. اگر از استقلالی های قدیمی بپرسید، تیم استقلال که به نوشهر می آمد، بازیکنان استقلال به منزل ما می آمدند. منصورخان پورحیدری نیز به منزل ما می آمد.

رئیس هیات مدیره استقلال در ادامه توضیحات خود افزود: در گذشته نیز شایعه شده بود که من می‌خواهم مدیرعامل پرسپولیس شوم که من این موضوع را تکذیب کردم. من یک استقلالی کامل هستم و از این بابت خوشحال هستم. زمان عامل بسیار خوبی است و مطمئن باشید همه چیز را ثابت می کند. هواداران استقلال حق دارند که نگران باشند اما مطمئن باشید با گذشت زمان خیال آنها آسوده می شود.

سعادتمند در ادامه درباره برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه گفت: آقای فتحی به عنوان مدیرعامل محترم باشگاه در جریان مشکلات هستند و همه چیز را به هیات مدیره خواهند گفت. خانواده استقلال بسیار بزرگ است و استقلال روزهای خوبی خواهد داشت.

منبع: مهر