سورپرایز اول ژانویه؛ تقابل سلطان و ملکه تنیس دنیا

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه لحظه؛ در اولین روز از سال نو میلادی شاهد یکی از جذاب‌ترین مسابقه‌های تنیس هستیم که بسیاری از مشتاقان تنیس برای آن روز لحظه شماری می‌کنند. جام هوپن در فصل ۲۰۱۹ میزبان ملکه و سلطان تنیس خواهد بود. یکم ژانویه فدرر سوئیسی و سرنا ویلیامز آمریکایی همراه بلیندا بنجیچ و فرانسیس تیافو برای اولین بار به مصاف یکدیگر می‌روند تا هوادارن خود را مجذوب این بازی تاریخی کنند.
راجر فدرر که تعداد زیادی از مفسران ورزشی و منتقدان تنیس او را برترین تنیسور تاریخ می‌دانند در حال حاضر مرد شماره سه تنیس جهان می‌باشد و موفق به کسب ۲۰ گرند اسلم تنیس بوده است.

؛ در اولین روز از سال نو میلادی شاهد یکی از جذاب‌ترین مسابقه‌های تنیس هستیم که بسیاری از مشتاقان تنیس برای آن روز لحظه شماری می‌کنند. جام هوپن در فصل ۲۰۱۹ میزبان ملکه و سلطان تنیس خواهد بود. یکم ژانویه فدرر سوئیسی و سرنا ویلیامز آمریکایی همراه بلیندا بنجیچ و فرانسیس تیافو برای اولین بار به مصاف یکدیگر می‌روند تا هوادارن خود را مجذوب این بازی تاریخی کنند.
راجر فدرر که تعداد زیادی از مفسران ورزشی و منتقدان تنیس او را برترین تنیسور تاریخ می‌دانند در حال حاضر مرد شماره سه تنیس جهان می‌باشد و موفق به کسب ۲۰ گرند اسلم تنیس بوده است.

تنیسور ۳۷ ساله سوئیسی درباره رویارویی خود و سرنا ویلیامز گفت: ” من فکر میکنم با توجه به سنم اگر کاری بزرگ انجام داده‌ام مردم آن را می‌دانند درک می‌‌کنند و این حسی فوق العاده برای من است. اگر این اتفاق نیفتاد، شاید منطقی به نظر برسد که هر سال نمی‌توان نتیجه دلخواه را کسب کرد و باید در نظر داشت در هر بازی کمی شانس نیز دخیل خواهد بود. معیارهای زیادی برای بردن یک گرند اسلم وجود دارد. من امیدوارم این بازی همانند دو فصل قبل، شروع یک فصل فوق العاده برای من باشد.

وی افزود: “من بسیار از بازی مقابل سرنا خوشحالم. این تجربه جدیدی برای هر جفت ما خواهد بود که امکان دارد هرگز تکرار نشود. این فقط یک مسابقه تنیس است و هیچ معامله ای بین ما نیست.”

راجر در سال ۲۰۱۸ نیز برای شانزدهمین بار متوالی از سوی مردم عنوان محبوب‌ترین بازیکن مرد تنیس جهان را کسب کرد.

*ترجمه: سهند خرمی

منبع: اسکای اسپورت