سولاری مقایسه با زیدان را رد کرد

به گزارش شبکه لحظه : رئال مادرید با سانتیاگو سولاری شروع خوبی داشته است و هواداران رئال مادرید امیدوار هستند که سولاری بتواند راه زیدان را در این تیم ادامه دهد.

سانتیاگو سولاری پیش از بازی تیمش برابر ایبار گفت: زیدان با هیچکس قابل مقایسه نیست. او یک اسطوره محسوب می شود و خیلی خوش شانس بودم که توانستم در کنار او بازی کنم. سطح بازی زیدان فوق العاده بالا بود. در مربیگری هم او موفق ترین سرمربی تاریخ رئال مادرید است. من او را به عنوان انسانی فوق العاده و مربی منحصر به فرد قبول دارم و برای او اخترام زیادی قائل هستم.

بعد از شروع خوب در رئال مادرید، قرارداد سولاری با رئال تا سال ۲۰۲۱ دائمی شده است و این مربی فعلا به عنوان سرمربی اصلی کار خود را در این تیم ادامه می دهد.

در همین رابطه سرمربی رئال مادرید اضافه کرد: هیچ چیز در این ۱۱ سال برای من تغییر نکرده است. همیشه سعی کردم با نهایت تلاش کارم را در تیم پیش ببرم و همیشه با مسئولیت پذیری بهترین عملکرد خودم را در سمتی که داشتم نشان دادم.

رئال مادرید باید این هفته در حالی برابر ایبار دیدار کند که امیدوار است بارسلونا صدرنشین در بازی برابر اتلتیکومادرید امتیاز از دست بدهد و فاصله رئال با صدر جدول کاهش یابد.

منبع :خبرگزاری ایسنا