علی اکبری: درخواست تعویق مبارزه ام برابر واخایف به خاطر ترس نبود

مبارز ایرانی رشته رزمی MMA گفت: تا یکی دو هفته آینده، مبارزات بعدی‌ام در سازمان ACB روسیه مشخص می‌شود و احتمالا با حریفی از روسیه مبارزه خواهم کرد و بعد از آن نیز برای کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن مقابل واخایف روس مبارزه می کنم.

 به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، منطقه خوزستان، امیر علی‌اکبری مبارز ایرانی رشته MMAکه نایب قهرمانی سنگین وزن در سازمان رایزین ژاپن را در کارنامه خود دارد و در حال حاضر نیز با کسب پیروزی های متوالی به دنبال کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن در سازمان ACB روسیه است، در حاشیه رقابت های  بوکس انتخابی تیم ملی در اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشحالم که در جمع بوکسورهای خوب ایرانی هستم. به دعوت حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و صالحی، سرپرست هیات بوکس استان به اینجا آمده ام. امیدوارم که مسابقات بوکس به خوبی برگزار شود. همچنین امروز مردم خوزستان به خونگرمی از من استقبال کردند و امیدوارم همیشه چنین شادی‌هایی را در این استان شاهد باشیم.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر با اضافه شدن صالحی و استکی به جمع فدراسیون نشین ها، فکر می کنم از این به بعد فدراسیون بوکس رو به پیشرفت باشد. ما نیز خوشحال می‌شویم که این فدراسیون و بوکسورهای ایرانی مدال‌آور و موفق باشند.

مبارز ایرانی رشته MMA درباره مبارزه های بعدی خود در سازمان ACB روسیه نیز عنوان کرد: ان‌شاءالله تا یکی دو هفته آینده، مبارزات بعدی‌ام مشخص شود و احتمالا با حریفی از روس مبارزه خواهم کرد تا این که به مبارزه کسب کمربند برابر مهمت واخایف روس برسم.

“علی‌اکبری قرار بود آبان ماه به مصاف واخایف برود اما به دلیل مصدومیت خواستار تعویق این مبارزه شد.” وی در پاسخ به این سوال که این تاخیر به دلیل مصدومیت او بوده و یا بر اساس برخی شایعات که ترس از شکست و لزوم تمرینات بیشتر را عنوان کرده اند، گفت: اتفاقا در فضای مجازی عنوان شد که واخایف از من ترسیده است نه من از او. به هر حال به خاطر مصدومیتی که داشتم خواستار به عقب افتادن این مبارزه شدم و پیش از مبارزه مقابل واخایف یک مبارزه دیگر به من داده شد و ان‌شاءالله بعد از آن با قدرت برابر واخایف صاحب کمربند سنگین وزن در ACB روسیه مبارزه خواهم کرد.

منبع: ایسنا