غلامرضا محمدی: برای معرفی کادرفنی تیم ملی عجله‌ای نداریم!

به گزارش سرویس خبری شبکه لحظه غلامرضا محمدی در  مورد اعزام تیم منتخب کشتی ایران به جام آلرُسای روسیه اظهار داشت: تیم خیلی جوانی را به مسکو می‌بریم، نیازی به گفتن نیست، همه نفرات خیلی جوانند، باتجربه‌ترین فرد اعزامی، یدالله محبی است که او هم جزو جوانان حساب می‌شود. 6 کشتی‌گیر در مسکو و 8 نفر هم در جام آلانز محک خواهند خورد. این خیلی خوب است که 14 کشتی‌گیر ما به روسیه می‌روند و آنجا کشتی می‌گیرند.

وی در مورد کشتی‌گیران شرکت‌کننده در این تورنمنت تصریح کرد: علاوه بر کشتی‌گیران روسیه؛ تیم‌های آذربایجان، گرجستان و ازبکستان هم قرار است به الرُسا بیایند. روسیه و گرجستان تیم‌های اول و سوم جهان هستند و بقیه هم جزو خوب‌های دنیا هستند. ایران هم که همیشه و در هر شرایطی از بهترین‌های دنیاست. حضور ما در این رقابت‌ها نشان می‌دهد که از کشتی‌ گرفتن واهمه نداریم. از میدان دادن به جوانترها نمی‌ترسیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: اگر قرار است اتفاقی بیافتد، بهتر است عیب و نقص‌های‌مان را در چنین تورنمنت‌هایی بشناسیم. چه بهتر که باخت‌های‌مان همین‌جا باشد به جای اینکه در میدان‌های اصلی ببازیم و کسب تجربه کنیم. نقاط ضعف‌مان شناسایی نمی‌شود مگر اینکه در مسابقات متعدد شرکت کنیم.

محمدی در خصوص زمان معرفی کادرفنی تیم ملی آزاد گفت: هیچ عجله‌ای برای این کار نداریم. با چند تا از دوستانی که مد نظر بودند صحبت کردم. سعی می‌کنیم از کسانی استفاده کنیم که بتوانند به کشتی ما کمک کنند، همدل باشند و حاشیه نداشته باشند.

 

منبع : تسنیم