فتحی: باهیچ کسی نه مذاکره کرده‌ایم و نه قرارداد بسته‌ایم

مدیرعامل استقلال گفت: جپارف به استقلال منتقل نشده است. هنوز اتفاق خاصی نیافتاده و باهیچ کسی نه مذاکره کرده‌ایم و نه قرارداد بسته‌ایم.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال درباره دو پیروزی متوالی این تیم اظهار کرد: ما از ابتدای فصل به همه هواداران قول داده بودم که استقلال روز به روز بهتر می‌شود و روزهای بهتر و باکیفیت‌تر و بازی‌های تماشگرپسندی در انتظار هوادران باشد.
او افزود: باشگاه تعهداتی به بازیکنان و کادر دارد که باید آن‌ها را انجام دهد. در حال تعامل با بازیکنان و کادرفنی هستیم و امیدواریم مشکلات مالی ما زودتر حل شود تا بازیکان با خیال آسوده کار خود را انجام دهند.

فتحی درباره جذب بازیکن در نیم فصب گفت: جپارف به استقلال منتقل نشده است. درباره فهرست ورودی و خروجی موضوعی مطرح نشده است. هر چه به نیم فصل نزدیک شویم با شفر صحبت می‌کنم و به دنبال رفع نقاط ضعف با مشورت با کادرفنی و کمیته فنی هستیم. هنوز اتفاق خاصی نیافتاده و باهیچ کسی نه مذاکره کرده‌ایم و نه قرارداد بسته‌ایم. از همه عزیزان هم می‌خواهیم به حاشیه‌هایی نظیر قرض دادن فلان بازیکن یا جذب فلان هافبک نپردازند.

 

 

 

منبع: ایسنا