فتحی: ورزشگاه اختصاصی استقلال به‌زودی کلنگ می‌خورد

مدیرعامل باشگاه استقلال صبح دوشنبه پس تشکیل مجمع باشگاه استقلال به ریاست وزیر ورزش و جوانان گفت: سلطانی‌فر تاکید ویژه درباره توجه به تیم‌های پایه باشگاه استقلال دارند.

به گزارش شبکه لحظه:

امیرحسین فتحی نشست صبح امروز با وزیر ورزش و جوانان را بسیار مفید و کاربردی توصیف کرد و گفت: در مجمع امروز گزارش عملکرد مالی باشگاه استقلال در سال‌های ۹۳ تا ۹۷ توسط هیات مدیره به سلطانی‌فر ارائه شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: گزارش حسابرس باشگاه نیز امروز ارائه شد و به تایید اعضای مجمع رسید و مقرر شد هیات مدیره نسبت به مواردی که اعضای مجمع به آن تشکیک یا تردید داشتند پیگیری و رسیدگی لازم را انجام دهد. هم‌چنین درباره آینده باشگاه بحث شد و امیدواریم بتوانیم مواردی را که مد نظر اعضا و رییس مجمع است را برآورده کنیم تا آینده روشنی برای باشگاه رقم بخورد.

او درباره مهم‌ترین خواسته‌های اعضای مجمع گفت: توجه ویژه به تیم‌های پایه و استفاده باشگاه از نفرات خودی، فرستادن بازیکن به تیم‌های خارجی و ساخت یک مجموعه ورزشی اختصاصی برای باشگاه از مواردی بود که توسط وزیر ورزش به هیات مدیره به طور جدی تکلیف شد که پیگیر آن باشند.

فتحی در پایان درباره مکان و زمان بهره‌برداری از مجموعه ورزشی استقلال گفت: دو مکان را شناسایی کردیم و کار مطالعاتی بر روی آن انجام می‌دهیم و امیدواریم به‌زودی بعد از نهایی شدن فازهای اول و دوم این مجموعه، موارد را به اطلاع  عموم برسانیم.

منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان