فتحی: ۱۰۰ بار گفتم که قرار نیست مجیدی بیایدبه گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت بازیکنان ورودی و خروجی تیمش اظهار کرد: هنوز بازی آخر ما به اتمام نرسیده و پس از بازی با پدیده لیست ورودی و خروجی ما مشخص می‌شود.

وی درباره حضور فرهاد مجیدی در استقلال ادامه داد: بیش از ۱۰۰ بار گفته‌ام که در خصوص جذب دستیار، چه خارجی و چه داخلی بحثی نشده و باید با شفر صحبت کنیم. فرهاد مجیدی از بزرگان فوتبال ایران و استقلال است و از پیشکسوتان باشگاه است و خوشحال می‌شویم از او استفاده کنیم.

فتحی درباره مخالفت کمیته فنی با حضور مجتبی جباری روی نیمکت استقلال گفت: من از این موضوع بی‌اطلاعم و آن را تکذیب می‌کنم.

مدیرعامل استقلال درباره تغییرات احتمالی در نیم‌فصل گفت: باتوجه به نظر شفر نقاط ضعف را جبران خواهیم کرد و بازیکنانی که در حد بضاعتمان باشند را جذب می‌کنیم. بازیکنانی که در حد انتظار باشگاه نبودند با نظر سرمربی و تایید کمیته فنی کنار گذاشته می‌شوند.

او در خصوص مصاحبه ساناک مبنی بر این که شفر و مسئولان باشگاه استقلال باید بگویند که چرا او کنار گذاشته شده است، توضیح داد: من وقتی به استقلال آمدم، ساناک نبود و او را نه دیده‌ام و نه با او در این رابطه صحبت کرده‌ام. چندیدن بار با او مکاتبه کردیم که او تصریح کرد به خاطر بیماری و مشکلات خانوادگی نمی‌تواند به تیم اضافه شود.

فتحی درباره جانشین ساناک هم گفت: بعد از نیم‌فصل قرار شد که با شفر صحبت کنیم. با استوکس در دوبی مذاکره نکردیم و از ابتدا هم در لیست ما نبود. سفر من به دوبی شخصی بود و قرار نبود با بازیکنی صحبت کنم.

وی درباره وضعیت مالی استقلال گفت: الان اوضاع خوب است و مشکل خاصی ندارد. شرایط فعلی اقتصادی استقلال مانند سایر تیم‌هاست و به دنبال منابع مالی هستیم تا بتوانیم وضعیت تیم را بهبود ببخشیم.

فتحی اضافه کرد: مشکلات مالی را همه باشگاه‌ها دارند و ما هم مستثنی نیستم اما در صدد برطرف کردن آن‌ها هستیم.

او در خصوص جانشین قراب و ملکی هم گفت: من هیات مدیره را نصب نمی‌کنم. این سوال باید از وزارت ورزش پرسیده شود.

فتحی درباره تغییر حکمش به مدیرعاملی نیز عنوان کرد: با برگزاری مجمع وزارت ورزش و هیات رئیسه به زودی و به امید خدا این اتفاق خواهد افتاد.

مدیرعامل استقلال درباره رای دادگاه حکمیت ورزش هم گفت: منتظر نظر CAS هستیم.

او درباره بدهکاری باشگاه ترابزون به مجید حسینی گفت: آنها بدقولی کرده‌اند که البته به خاطر مشکلات مالی داخلی این باشگاه بوده‌اند که با صحبت‌های سرکنسولگری ایران در ترابزون این موضوع به زودی حل خواهد شد.

فتحی در پایان درباره جدا شدن جوانان استقلال گفت: بازیکنان جوان آینده‌های باشگاه استقلال هستند و ما در آینده از آن‌ها بهره خواهیم برد. با نظر کادرفنی این اجازه را می‌دهیم که برای کسب تجربه به تیم‌های دیگر بروند و سپس نزد ما برگردند.

منبع: ایسنا